Windows 8.1 Masaüstü Konum Bulunamıyor Hatası

Dünyalı

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı akşam kapattım, sabah açtığımda sanki gece birisi format atmış gibi ne bir yazılım çalışıyor ne de masaüstü var. Çalışan yazılımlarda ya kimlik doğrulama hatası yiyip kapanıyor ya da tüm özel ayarlar sıfırlanmış şekilde çalışıyor. Ne yapmam gerektiğini anlamadım, biraz araştırdım ama bu soruna benzer bir şey bulamadım.

Resimlerde görüldüğü gibi her şey gitmiş. Ne yapmam lazım hiç bilmiyorum. :( Sosyalde yeniyim, bir hatam olduysa söylerseniz bir daha yapmamaya çalışırım. Teşekkürler.

AAnyLr.jpg
DlByyl.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı akşam kapattım, sabah açtığımda sanki gece birisi format atmış gibi ne bir yazılım çalışıyor ne de masaüstü var. Çalışan yazılımlarda ya kimlik doğrulama hatası yiyip kapanıyor ya da tüm özel ayarlar sıfırlanmış şekilde çalışıyor. Ne yapmam gerektiğini anlamadım, biraz araştırdım ama bu soruna benzer bir şey bulamadım.

Resimlerde görüldüğü gibi her şey gitmiş. Ne yapmam lazım hiç bilmiyorum. :( Sosyalde yeniyim, bir hatam olduysa söylerseniz bir daha yapmamaya çalışırım. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 51074Eki Görüntüle 51075
aynısı bende var napcam bilen varmı acill lütfen

İşe yarayıp yaramayacağını bilmiyorum ama Komut İstemini yönetici olarak çalıştırın. Gelen ekrana "sfc /scannow" yazıp bitmesini bekleyin. Bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. İşe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama denemekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı