Windows 8.1 Mavi Ekran Hatası Atikmdag.sys

emresongurTR

Hectopat
Daha fazla  
Benim sistemim:
  • Fx 8320 4.0 gHz
  • M5a99x r2.0
  • R9 270x
  • 8 gb 1866 mhz ram
Win 7 Ultimate 64 Bit "atikmdag.sys" hatası alıyorum. Format atmadan önce de attıktan sonrada almaya başladım, pc 6 aylık. Her şeyi denedim güncelledim, sildim bütün driverları denedim. BIOS falan güncelledim yok, bir şey olmuyor.
Çözümü olmayan hatayı Battlefield 4 ve CS:GO'da alıyorum. Her zaman değil ama 2-3 saatte bir anda mavi ekran.

0xa0000001.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Murat abi kartı dediğin gibi garantiye yolladım işlemciyi değiştirdiler, kasayı yolladım daha doğrusu sonra yine hata verdi. Windows 8'de kırmızı internette bu hatayı bayağı araştırdım, bana yazılımsal gibi geliyor. Vatan computerdan benim pc'ye bakan abi ile görüştüm 27 dk sürdü, düzgün bir Windows 8 kuracağım herşeyini güncelleyeceğim bir de öyle dene dedi. Ben o hatayı biliyorum dedi, bir daha olmayacak dedi yarın bilgisayarı alacağım.

İşin garip tarafı Dayz standalone 110 saat, mound and blade warband 50 saat, rigorz +130 saat oynamış bulunmaktayım. Şu ana kadar bu pc'de bir kere bile bu oyunlarda mavi ekran 'atikmdag.sys' hatası vermedi. Battlefield4 ve cs:go'da verdirdi :( Neden yani, 2009'da bu saçma dll'yi çıkardılar? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Birde Win 7'de deneyin. Ancak bazı oyunlar da Win8 isteyecektir :) Dediğim gibi ekran kartını değiştirse idiniz şimdi kökten çözülürdü.
Ekran kartı sürüm düşürmeyi dene eğer son sürüm beta yüklü ise. Oyun dosya kontrolü yapın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı