Çözüldü Windows 8.1 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bitti mi yani? Peki neden mavi ekran verdi?
Buldum :) Oynadığım oyun PC'ye ağır gelmiş yani oyun bütün RAM'leri kullanmış, Windows da zorlandığı için HDD'nin birazını RAM olarak kullanmaya çalışmış, HDD'den de sinyal alamayınca mavi ekran hatasını vermiş sistemim düşük olduğu için :D
Windows diskten sinyal alamadığı için almadınız mavi ekran. Diske yazılan önemli bir veri bozulduğu için mavi ekran aldınız.
0xC000003f kodu bozuk CRC anlamnına geliyor.

Tamam.
Böyle bir sonuç çıktı.

Ekran Görüntüsü (31).png

Bir sorun bulamamış.

Bittimi yani? Peki neden mavi ekran verdi?
Buldum :) Oynadığım oyun PC'ye ağır gelmiş yani oyun bütün RAM'leri kullanmış, Windows da zorlandığı için HDD'nin birazını RAM olarak kullanmaya çalışmış, HDD'den de sinyal alamayınca mavi ekran hatasını vermiş sistemim düşük olduğu için :D

Bitti mi yani? Peki neden mavi ekran verdi?
Windows diskten sinyal alamadığı için almadınız mavi ekran. Diske yazılan önemli bir veri bozulduğu için mavi ekran aldınız.
0xC000003f kodu bozuk CRC anlamnına geliyor.

Çözüm

Geri
Yukarı