Windows 8.1 Mavi Ekran Hatası

caeser

Hectopat
Daha fazla  
Dump dosyaları:

dumps15.rar

Bilgisayarımı alalı yaklaşık iki ay oluyor sanırım ve ilk aldığım haftalarda böyle bi hata olmuyordu ancak o zamandan bu yana ne yaptıysam mavi ekran hatasını engelleyemedim. Sadece oyunlarda ya da Autocad kullanırken bu hatayı alıyorum, ekran kartının birkaç farklı sürücüsünü ile en güncel sürücüsünü ile de aynı hataları almaya devam ediyorum, rollback yapıp denediğim de oldu. Ekran kartı driverı için ancak yine hata aldım. Dumplar harici gerekli istenilen bilgileri yine verebilirim. Teşekkürler yardımlarınız için...

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel ve Nvidia sürücünü güncelle, BlueStacks kaldırın, ATK sürücünü güncelle, Malwarebyte kaldırın, AVG kaldır, Asus araçlarını kaldır, Bluetooth sürücünü güncelle, ses sürücünü güncelle, Deamontools kaldır.

İntel ve Nvidia sürücünü güncelle, BlueStacks kaldırın, ATK sürücünü güncelle, Malwarebyte kaldırın, AVG kaldır, Asus araçlarını kaldır, Bluetooth sürücünü güncelle, ses sürücünü güncelle, Deamontools kaldır.

Hocam önce sistemi Win10'a geçirip sonra dediğiniz uygulamaları kaldırdım, bahsettiğiniz donanımlar için bulabildiğim en güncel driverları yükledim ancak yine ek linkte vereceğim iki hatayı aldım...

Download sondumplar.txt

Logitech mouse aygıtını ve yazılımını kaldırdım, İntel ve Nvidia'yı tekrar kontrol ettim ikisi de güncel sürümler diye düşünüyorum..

İkisini de donanımların kendi programlarıyla güncelliyorum çünkü.

Ancak tüm bunlardan sonra da aşağıda ki mavi erkanı aldım.
Download 121615-22484-01.rar

Bilgisayarın Aida64 raporu linktedir.

Download Report2.htm

Sorun ev arkadaşımın sorunu olduğu için bende yardımcı olabilmeye çalışıyorum, kendi hesabında mesaj engeli yemiş sanırım gereksiz bir mesajı için. Mesajlar sorun ve sorunu çözmeye yönelik olduğu için bir yaptırım uygulanmaması rica ediyorum, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı