Windows 8.1 Mavi Ekran Hatası

erayy64

Decapat
Arkadaşlar. Masaüstü bilgisayarım önceden mavi kırmızı ekran ve donma hatası alıyordum şuan bilgisayarıma bilgisayarcıdan format attırdım ve içini temizlettim. Şuan hata olarak 5 10 saat oyun oynayınca ilk başta kendine reset atıp tekrar 5 10 dk oyuna girince mavi ekran hatası alıyorum fakat yarım saat 1 saat bilgisayarı dinlendirince sorun yine kalkıyor tekrar olması 5 10 saat alıyor. Sorun büyük ihtimal ısınmadan ama yinede sormak istedim. Bilen varsa yardımcı olmanızı beklerim...

Minidup: Yeni klasör.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod:
BugCheck A, {48, 2, 1, fffff803e4eb5230}
BugCheck A, {ffff80007a1b1ff8, 2, 1, fffff801eb2c5332}

Bilgisayarcıdan format attırdın... Neden? Kendin atamıyor musun? Bütün rehberleri yaptık burada:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Ekran kartını yazarsan belki daha iyi fikir edinebiliriz.

Kod:
BugCheck A, {48, 2, 1, fffff803e4eb5230}
BugCheck A, {ffff80007a1b1ff8, 2, 1, fffff801eb2c5332}

Bilgisayarcıdan format attırdın... Neden? Kendin atamıyor musun? Bütün rehberleri yaptık burada:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Ekran kartını yazarsan belki daha iyi fikir edinebiliriz.

Ekran kartım : Amd R7 radeon 240
Format atmayı kendim düşündüm ama bilgisayarımı yeni aldıgım için direk aldıgım bilgisayarcıdan atırmak istedim.

Windows 10'a geçmeni öneririm. Temiz formatla birlikte sorun olacağını düşünmem. Ayrıca mavi ekranın birden fazla sebebi olabilir.

Peki Windows 10 gecirsem daha temiz olur mu veya coğu hatalardan kurtulur muyum?
Bu arada mavi ekran hatasınn sorunlarınının linki : Yeni klasör.rar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı