Windows 8.1 Metrodaki Bütün Uygulamalar Açılmıyor

Magic_Lord

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var ve size danışmak istedim. Şimdi ben aslında Antivirüs programı kullanmıyorum ama bir kaç gün önce Advanced Systemcare programını yükledim. Taramalar, temizlemeler, birleştirmelerin ardından metro uygulamaları açılmaz oldu.Ben de bilgisayarda bu programı kaldırdım önemsiz programları kaldırdım. Purera ve Adw Cleaner ile iyice temizledim tekrar başlattım ve bu sefer de uygulamaların köşelerinde çarpı işaretleri var. Aslında açılıyor ve direk alta görev çubuğuna iniyor, görev yöneticisini açıyorum Mağaza uygulamasından eser yok gözükmüyor acaba bu neden oluyor olabilir ? Kaldırdım virüs programı yok şu an tek Windows Defender var.

Arkadaşlar Mağaza Sorunu yüklemeyi indirdim ama sadece mağaza açılıyor artık diğerleri hala açılmıyor.

apps.png
loper.png
lol.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle. Bir daha yüklemeyeceğim format attım. Yeni bir e-posta açarak. Hatırlarmısın bilmiyorum ama bir konu vardı, metro uygulamaları seçili kalıyordu. Yeni hesap açarak tertemiz kurulum yaptım o sorunum da kayboldu. Şimdi ben Adobe flash player, Shockwave, Net.framework(yanlış yazdıysam özür dilerim) bunların en güncelini yüklemek istiyorum. Çünkü sık sık video izliyorum ve donuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı