Windows 8.1 mi yoksa Windows 10 mu ?

MC@HACKER

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Değerli abi ve kardeşlerim bugün pc ye format atmam gerekiyor ama başlıktaki ikileme arasında kaldım. Dedemi bile windows 8.1.1 kullanmaya ikna ettim ama tarayıcı virüsleri vs. var acaba windows 10'u türkçe yapabilir miyiz ? Çünkü ailemde kullanıyor malum ingilizce pek bilmiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgi için teşekkürler ama daha hızlı olur diye düşünüyorum. Wd caviar black hdd 9 saniyeden az boot ediyor 8.1.1' de bir de windows 10 deneyeyim.

Windows 10 nihai sürüme ulaşınca Türkçe olarak onu kurabilirsiniz. Ama daha deneme sürümü olduğu için kurmak çok iyi olmaz. Ve dil olayı sorun olabilir. Şimdilik Windows 8.1 kur sonra sanal makineye Windows 10 kurabilirsin. Nihai sürüme geçince de Windows 10 kurarsın dil sorunu da çözülmüş olur. Sen sanal makine ile Windows 10 kullanırsın diğer kişiler Windows 8.1 kullanır.

Arkadaşlar , yeni başlık açmadan buraya yazmak istedim umarım problem olmaz . Bende hala bilgisayarımda Windows 7 kullanmaktayım fakat bu hafta format atmayı düşünüyorum . Sizce Windows 8.1' i mi yoksa Windows 10' mu kurmalıyım.

Arkadaşlar , yeni başlık açmadan buraya yazmak istedim umarım problem olmaz . Bende hala bilgisayarımda Windows 7 kullanmaktayım fakat bu hafta format atmayı düşünüyorum . Sizce Windows 8.1' i mi yoksa Windows 10' mu kurmalıyım.
8.1 kur rahat et HDD kaliteli ise en az 16 saniyede boot eder.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı