Windows 8.1 Mirage mod nasıl kaldırılır?

Serhan

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 de mirage modu ve yandaki yeşil butonlar nasıl kaldırılır arkadaşlar ?
Bide Mouse tam kaymıyor nasıl hassasiyet ayarlıcam.
Bide bilgisayarı metro menüsünden bilgisayarı kapat diyerek kapatıyor ama açınca hemen açılıyor yani 1 dakika 30 saniye bile sürmüyor doğru mu kapatıyorum? Birde açılışta sürekli Microsoft hesabımın şifresini soruyor onu kapatamıyor muyuz? teşekkürler
mlgJ30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifre sormayı kaldırmak için; sağda fare hareketi ile açılan bölümden ayarlar/bilgisayar ayarlarını değiştir/hesaplar/hesapla bağlantıyı kes şeklinde yapabilirsiniz. Bilgisayarın çabuk açılması; eğer bilgisayarınızda SSD varsa çok çabuk açılır. 10 saniye kadar yaklaşık. SSD yoksa da Windows 8 zaten hızlı açılır. 1 dakika falan sürer. Fare hızı için; denetim masası/donanım ve ses/aygıtlar ve yazıcılar kısmında fare sekmesine girin. İşaretçi seçeneklerinden hızı ayarlayabilirsiniz.

Teşekkürler hocam, peki migram mı ne onu nasıl kaldırcam? Birde nb şarjı azalıyor dedi notebook mu demek istiyor teşekkürler.

Nb notebook şarjı diye tahmin ediyorum zaten başka bişeyin şarjı olamaz herhangi bir cihaz bağlı değilse. Migram dediğiniz şeyi bilmiyorum bende yok ama masaüstünde sağ tıklayarak kişiselleştirden, yada migram simgelerini sağ tıklayarak varsa kapat yolundan belki yapabilirsiniz. Muhtemelen ek bir uygulamadır. Denetim masası program kaldır dan da tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Nb notebook şarjı diye tahmin ediyorum zaten başka bişeyin şarjı olamaz herhangi bir cihaz bağlı değilse. Migram dediğiniz şeyi bilmiyorum bende yok ama masaüstünde sağ tıklayarak kişiselleştirden, yada migram simgelerini sağ tıklayarak varsa kapat yolundan belki yapabilirsiniz. Muhtemelen ek bir uygulamadır. Denetim masası program kaldır dan da tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.
Teşekkürler bende notebook olarak düşünmüştüm doğruymuş demek şarj 10 olduğunda uyardı çünkü kesin doğru, ona da bakacağım günaydın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı