Windows 8.1 nasıl yükseltilir?

burakzenn

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam bilgisayarım biraz eski, 1 senedir kapalıydı kullanamadım. Birkaç gün önce açtım her şey yolunda gibiydi. PC Windows 8.1 imiş. Bazı uygulamaların bir süreden sonra belirli seviye altına erişimi kısıtlayacağını okudum. Windows'u nasıl yükseltebilirim?

Windows 10 indir yaz Google'a, Microsoft'un sitesinden indir. Direkt yükseltmiş olursun, aynı oyun kurar gibi.

Öncelikle selam bilgisayarım biraz eski, 1 senedir kapalıydı kullanamadım. Birkaç gün önce açtım her şey yolunda gibiydi. PC Windows 8.1 imiş. Bazı uygulamaların bir süreden sonra belirli seviye altına erişimi kısıtlayacağını okudum. Windows'u nasıl yükseltebilirim?
Hocam internete windows 10 kurulumu yazıp görebilirsiniz eğer usbniz yoksa sonuna "usbsiz" olarak vurgulayın

Yo, ben yaptım hiçbir performans kaybı yaşamadım.

Hocam Windows 8.1'den kalma uygulamalar ve acil durum yedekleri kalacak PC de ayrıca temiz kurulum olmadığından isterse o Windows old klasörünü silsin Windows 8.1'den izler kalacaktır ayrıca arkadaşın bilgisayar eski imiş eski bilgisayarlarda p performans kaybı hissediliyor bizzat yaşadım.

USB boot ile istediğiniz işletim sistemini kurabilirsiniz hard format ile

Yeni konular

Geri
Yukarı