Windows 8.1 neden başarısız oldu?

Bence Metro UI başlat menüsünden daha iyi bir tasarımdı. Şu an Windows 10 kullanan biri olarak başlatı neredeyse kullanmıyorum. İşe yaramaktan çok işleri daha da uzatıyor gibi hissettiriyor. Ama Metro UI uygulamaları gerçekten işlevsellikten uzaktı. Başlat menüsünü geri getirmek yerine keşke Metro tasarımı geliştirselerdi.

Windows 8.1 birçok kişi tarafından sevilmiyor -arkadaş onu izah etmeye çalışmış-. Çünkü başlat menüsü yoktu(?)
Güzel hocam onu nerden çıkardjniz? Neden başarısız?
Bence başarısız değil Windows sürümü aralarından en iyisi 8.1 diyebilirim 8 GB RAM ile 6 7 saniye de açılıyor du bende efsane bir şey.
Güzel hocam onu nerden çıkardjniz? Neden başarısız?
Günlük ve ofis içi kullanım için gayet yeterli ve pratik bir sistem bence. En eski sistemleri bile hayata döndürüyor.

Windows 8.1 birçok kişi tarafından sevilmiyor -arkadaş onu izah etmeye çalışmış-. Çünkü başlat menüsü yoktu(?)
Kendime göre düzenleme yaptım ve ortaya bu çıktı. Bence hem windows7 hem windows10 dan daha pratik ve güzel bu başlat menüsü.

Dosya Ekleri

• Snapshot_21-06-21_21-28-30.png
    Snapshot_21-06-21_21-28-30.png
    79,1 KB · Görüntüleme: 57
Bence başarısız değil Windows sürümü aralarından en iyisi 8.1 diyebilirim 8 GB RAM ile 6 7 saniye de açılıyor du bende efsane bir şey.

Hocam yanlışım varsa düzeltin ama hızlı açılması disk hızına bağlı değil mi?

Bir de şu anda XP, Vista ve 7'ye (Vista derken bildiğim kadarıyla çıktıktan ileriki dönemlerde düzeltildi birçok sorunu ) büyük ayıp ediyorsunuz :D

En iyilerinden biri diye düzenleyin de linç yemeyin :D

Hocam yanlışım varsa düzeltin ama hızlı açılması disk hızına bağlı değil mi?

Bir de şu anda XP, Vista ve 7'ye (Vista derken bildiğim kadarıyla çıktıktan ileriki dönemlerde düzeltildi birçok sorunu ) büyük ayıp ediyorsunuz :D

En iyilerinden biri diye düzenleyin de linç yemeyin :D

Yazmayı unutmuşum benim hard diskim acayip eski ona rağmen bayağı hızlı açılıyordu bir başlat menüsü yüzünden sevmeyenlere sözüm yok. Windows 10 dışında aralarında en günceli 8.1 o yüzden öyle dedim hocam.

Yazmayı unutmuşum benim hard diskim acayip eski ona rağmen bayağı hızlı açılıyordu bir başlat menüsü yüzünden sevmeyenlere sözüm yok.

Hocam ben HDD ile Windows 10'da (normal Windows 10 değil. Altta belirttiğim Windows 10) Win 8.1'e yakın (bazen yüksek) performans alıyorum.

Açıkçası Win 8.1 yerine ben bunu tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı