Windows 8.1 Öğrenci Kampanyası Sıfır Bilgisayara Kurulur Mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir adet lisans alabiliyorsunuz ve onuda bir bilgisayara kurabiliyorsunuz diye biliyorum.

@burakucar123 teşekkür ederim çok yardımcı oldun ama bir sorum olacak. Sen bu işlemleri anladığım kadarıyla başka bir bilgisayarda yaptın. Sonra bunları nasıl yeni bilgisayara attın?

Kendi bilgisayarında indirip USB'ye yazıp kurulum yapabilirsin. Başka bir cihazda da USB belleği hazırlayıp kendi cihazına kurulum yapabilirsin. Bir sorun olmaz.

Ben bu işlemleri yeni bilgisayarımı almadan 2-3 hafta önce yapmıştım eski masaüstü bilgisayarımdan. Kabul işlemlerinden sonra kataloğa girip "Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update" i buluyorsun. Onun dışında başka şeylerde indirilebiliyordu sanırım . Her neyse bulduktan sonra açıyorsun, download ve get key yazıları olacak. Download'a basarak önce iso dosyasını indir ama o da direk inmiyor önce bir program iniyor onun aracılığı ile indiriyorsun iso dosyasını. Daha sonra onu usb belleğine yazıdırıp kurabilirsin. Kurulumdan sonra da get key'e basarak keyini alıp Windows'unu orjinal yapabilirsin.

Lisans kalıcı mı ? Yoksa süreli mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi kendini onlara öğrenci olarak kanıtladığında 1 adet ürün anahtarı alabiliyorsun

Lisans kalıcı süre sınırlaması yok.

@burakucar123 öncelikle çok soru sorduğum için özür dilerim. Ve belki biraz daha soru sorabilirim.
Windows'u orjinal yapmak için keye bastığımızda nasıl bir işlem yapıp Windows'u orjinal yapacağız?

Önemli değil seve seve cevaplarım. Resimle göstereyim;
EEoDq9.png

Önce get key'e basıyorsun ve 2. işaretlediğim yerde ürün anahtarı çıkıyor. O ürün anahtarını Windows'u kurduktan sonra girip orjinal yapabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı