Windows 8.1 Önyargılarınızı Silin

Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    31

xblast16

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
PC 💻
Xp' den Windows 7 Ultimate 64 Bit sisteme geçiş yaptım sırf ram 4gb görmesi için. Böyle güzel diyenlerden ve ön yargılı olanlardan birisi de bendim. Fakat dün içimde olan bir şeyi yani Windows 8.1 Pro versiyonu Flash Bellek ile kurdum ve çok hoşuma gitti. Ön yargılarım yıkıldı aniden... Metro arayüzüne alışmam 15 dk. sürdü sadece... Sağ alt köşedeki yapı yazısını da kaldırdım, aktivasyon yaptım ve güncellemeleri yükledim... Açılışı, kapanışı ve her şeyi ile mükemmel olmuş... Kurmak isteyenlere ön bilgi olsun istedim. Teşekkürler Microsoft...

Hayatımız da yenilikler üzerine kuruludur. Herşeyde yenilik arıyoruz. İşletim sistemimizde de aynı şekilde güncelliğe önem vermeliyiz.

Forever Windows 8.1 (windows 8.2 çıkana kadar :)) + Dual Bot 10.9 Mavericks + Sanal makinede (Ubuntu 13.10) + Telefonda Android 4.4

Her zaman en son sürüm en iyi sürümdür.:D:D:D:D:D

Her zaman yenilerin vardır bir güzelliği. Her hafta format atıyorum zaten. 8.2 gelsin onu da deneyeceğim...

İhtiyacı karşıladıktan sonra hazır olanı bırakıp sürekli yenilik adı altında bir şeyler almak israftır ya... Aynı benim yaptığım hata gibi... Boşta WİNDOWS 8 lisansı var ve VİSTA... Öylece CD çantasında yatıyorlar. Piyasa değeri herhalde 500 TL yi geçer... 40 TL ye aldığım MAC OS X lisansı kat kat performans ve çeşitlilik ve ihtiyaç duyulan yazılımların WİNDOWS'ta ki emsallerinden ucuzluğu göz önüne alındığında...

CRACK WİNDOWS kullansan KORSAN...

Parasıyla alsan yüzlerce TL masraf... İhtiyaç olmadıkça her yeni şeyi almak İSRAFTIR...

Son düzenleyen: Moderatör:
İhtiyacı karşıladıktan sonra hazır olanı bırakıp sürekli yenilik adı altında bir şeyler almak israftır ya... Aynı benim yaptığım hata gibi... Boşta WİNDOWS 8 lisansı var ve VİSTA... Öylece CD çantasında yatıyorlar. Piyasa değeri herhalde 500 TL yi geçer... 40 TL ye aldığım MAC OS X lisansı kat kat performans ve çeşitlilik ve ihtiyaç duyulan yazılımların WİNDOWS'ta ki emsallerinden ucuzluğu göz önüne alındığında...

CRACK WİNDOWS kullansan KORSAN...

Parasıyla alsan yüzlerce TL masraf... İhtiyaç olmadıkça her yeni şeyi almak İSRAFTIR...

Zaten ihtiyaç olupta alındığı için israf değil. Windows 8'i orjinal almayı israf olarak mı görüyorsunuz ?

Wh8Mixc.jpg

Şunun güzelliğine bakın. :) Her konuda yeniliğe açık olmak gerek. 7 çıktı en iyisi XP dendi, 8 çıktı en iyisi 7 deniyor. Neden bu kadar ısrar ediyorlar anlamıyorum. :)

Zaten alışamama korkusu var genelde. Benim çevremde kimse beğenmemişti. Daha sonra çoğu arkadaşıma alıştırdım onlarda geçtiler.

Şu anket kısmına Windows Vista Home Premium şıkkını da ekleyin, seçelim. :D Kendimi son Vista kullanan kişi gibi hissediyorum. Neden bilmiyorum ama Vista'dan çok memnunum usta... Yeni bilgisayar alsam ona da kurarım. :D En azından şimdi öyle düşünüyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı