Windows 8.1 oyun kasma sorunu

ertugrul k

Kilopat
Arkadaşlar benim bilgisayarım Lenovo z580 laptop.
Özellikleri;
  • i5
  • Nvidia 635
  • 8 Gb Ram
Bu bilgisayarın normalde kasmadan Battlefield 3'ü açması lazım bildiğim kadarıyla ama low ayarda bile kasıyor. İşletim sistemim Windows 8.1. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda kasma yaşayan suçu Windows 8.1'e atıyor. Kimse yoğurdum kara demez tabi :) GT 635M ile ne bekliyordun genç ? Kasacak tabi. Oyun laptopu değil, oyun ekran kartı değil elinin altındaki. O yüzden boşuna suçu 8.1'e atma. Hepimiz biliyoruz ki 8.1 64 Bit en hızlısı.

Kusura bakmayın ama aynı sorun bende de var Windows 7 Ultimate 32 Bit kullanıyordum fakat Windows 8.1 Enterprise 64 Bit yükledikten sonra benim oyunlarımda da kasma sorunu olmaya başladı.
Bence bu durum bilgisayarlarımızdan dolayı kaynaklan sorun çünkü sistemim Windows 8.1 Enterprise 64Bit için düşük olduğunu düşünüyorum bununda örneğini Babama ait olan Leptop a yükledim
gayet de hızlı oyun oynamadım ama bunun İşlemci, Ram vede ana kart dan dolayı olabileceğini düşünüyorum özellikle ana kart dan dolayı olabilir şimdi sistem bilgilerimi paylaşıcam ve paylaştıkdan sonra format atmaya başlamış olurum çok beğendim Windows 8.1 Enterprise 64 Bit ama kurlumdan sonra oyunlar kasmaya başladı.

Bunlarda sistemimin özellikleri(Not: oyun oynarken Windows 7 ultimate 32 bit de aynı görüntü ayarlarında kasma yokdu);

Anakartım: Foxconn H55MXV güncel bioslu.

Sistemimin Özellikleri.jpg Sistemimin Özellikleri 2.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı