Çözüldü Windows 8.1 Powercolor HD4850 Ekran Kartı Porblemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rıdvan Vahapo

Hectopat
Merhabalar, Windows 8.1 ( 64 bit ) kullanıyorum ve Powercolor HD4850 1 gb 256 bit ekran kartım var. Driver yüklü ama Windows 7'de açtığım oyunları açamıyorum ve photoshop kullanamıyorum hata alıyorum. Bunun çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın küçük kuzenimle yaşıt. Eski kartlarda sorun yaşamak normal, fakat sorunların ne olduğunu belirtmemişsin. Photoshop yazılımsal olabilir. Soruyu biraz daha açar mısın?

Saygılı sevgili arkadaşlar bu ekran kartının Allah belasını versin diyerek tam tamına 2 gündür şu lanet olası driverı yüklemekle uğraşıyorum. Ne kafa kaldı, ne beyin derken bir şey fark ettim. Yönet'den Windows'un kendi update sırasında yüklediği sürücüyü silip ardına Legacy sitesine girip Latest Beta Driver sürücüsünü indirip kurdum.

3 adet 4000 serisi ekran kartlı bilgisayarlarda deneyerek sonucuma ulaştım, neymiş en ufak ayrıntıyı kaçırmamak gerekiyormuş. Baş şişirdiysem özür olsun iyi akşamlar dilerim.

Eğer sizin de 4000 serisi ekran kartınız var ve Windows 8 veya 8.1 yükleyemiyorsanız her konuda yardımcı olurum adamı çileden cıkartıyor. En son ekran kartına tekme atacakken aklıma geldi. Haydi geceniz iyi olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Saygılı sevgili arkadaşlar bu ekran kartının Allah belasını versin diyerek tam tamına 2 gündür şu lanet olası driverı yüklemekle uğraşıyorum. Ne kafa kaldı, ne beyin derken bir şey fark ettim. Yönet'den Windows'un kendi update sırasında yüklediği sürücüyü silip ardına Legacy sitesine girip Latest Beta Driver sürücüsünü indirip kurdum.

3 adet 4000 serisi ekran kartlı bilgisayarlarda deneyerek sonucuma ulaştım, neymiş en ufak ayrıntıyı kaçırmamak gerekiyormuş. Baş şişirdiysem özür olsun iyi akşamlar dilerim.

Eğer sizin de 4000 serisi ekran kartınız var ve Windows 8 veya 8.1 yükleyemiyorsanız her konuda yardımcı olurum adamı çileden cıkartıyor. En son ekran kartına tekme atacakken aklıma geldi. Haydi geceniz iyi olsun :)

Bizim kafamız şişmez sen meraklanma :D Bu arada hallolduğuna sevindim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı