Windows 8.1 Pro Build 9600 yazısı nedir?

Atakan Kasırka

Hectopat
Merhabalar sizlerin yardımıyla babamın bilgisayarına Windows 8.1 kurdum ve kurma ekranında etkinleştirme kodu istedi. Siz de biliyorsunuzdur Microsoft bu kodları ücretsiz olarak bize sağlıyor, sitelerinde Pro seçenekli olanını alıp yazdım ve kuruluma devam ettim, kurulum bitti ancak bilgisayarın ekranında sağ alt köşede "Windows 8.1 Pro Build 9600" yazıyor bu bir etkinleştirme uyarısımı nasıl kaldırılır bilgisayarın tam güvenliğini sağlamasını istiyorum nasıl yapabilirim?

1636297341752.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar sizlerin yardımıyla babamın bilgisayarına Windows 8.1 kurdum ve kurma ekranında etkinleştirme kodu istedi. Siz de biliyorsunuzdur Microsoft bu kodları ücretsiz olarak bize sağlıyor, sitelerinde Pro seçenekli olanını alıp yazdım ve kuruluma devam ettim, kurulum bitti ancak bilgisayarın ekranında sağ alt köşede "Windows 8.1 Pro Build 9600" yazıyor bu bir etkinleştirme uyarısımı nasıl kaldırılır bilgisayarın tam güvenliğini sağlamasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Eki Görüntüle 1208730
Kurulum esnasında girdiğiniz anahtar Windows 8.1 yüklemek için gerekli anahtardır. Yazıyı kaldırmak için etkinleştirme anahtarı gereklidir.

Bilgisayarının zombi olmasını istiyorsun herhalde?

Ben birkaç ay önce KMS kullanıyordum PC'yi formatladım bir sıkıntı kalmadı. Zombi PC Falan'da olmadı. Zaten Memory'den anlayabilirsin zombi olup olmadığını.

Eki Görüntüle 1208730

İnternetten key almanı öneririm. İyi forumlar.

Ben birkaç ay önce KMS kullanıyordum PC'yi formatladım bir sıkıntı kalmadı. Zombi PC Falan'da olmadı. Zaten Memory'den anlayabilirsin zombi olup olmadığını.
Eminim de öyledir. Böyle diyerek diğerlerinin de zombi bilgisayarının olmasını istiyorsun. Senin bilgisayarını bot atmak için kullandılar. Eskiden bilmeyerek yapmıştım yavaşlama farkedince temiz kurulum yaptım.
Siz de olmayınca diğerlerinde olmaz diye bir şey yok!

Bilgisayarının zombi olmasını istiyorsun herhalde?

Sakin ol, internetten alınan lisanslar OEM ve herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Ayrıca orijinal. Sana soruyorum, Windows 10 lisansını 1.500 TL bayılıp mı aldın? Hayır. eBay gibi sitelerde satılan lisanslardan aldın, hepimizin yapmış olduğu gibi.

1636385524131.png

Mesajını silmişsin. KMS zararlı bir yöntem, sisteminin bir kuruluş sunucusuna bağlı olduğunu düşün. Korsana hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı