Windows 8.1 Pro Kernel_Security Mavi Ekran Minidump

furkanmct99

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller. Bu siteyi takip ediyordum fakat açtığım ilk konu, o yüzden hatalarımı mazur görün.
Yaşadığım sorun; bilgisayarı açtığımdan itibaren başlıyor. Herhangi bir şey yaptığımda:
  • ''Kernel_Security_...''
Bu hata karşıma çıkıyor (oyun,video vs.). Bunun işletim istemiyle alakası olduğunu düşünüp alışık olmasam da Windows 10'a yükselttim PC'yi fakat aynı sorun devam edince tekrar Windows 8.1'e geri çektim. İki üç kere formatladım. Bu hatayla ilgili olan konuları okudum, tam olarak bir nedeni yokmuş. Yani herhangi bir nedenden kaynaklanabiliyormuş. Dump dosyalarını paylaştım, bir konuya yazdım okunmasını rica ettim fakat yardımcı olan çıkmadı. O yüzden konu açmak zorunda kaldım. En sonunda PC'ciye götürdüm sorunu anlattım, PC taş gibi deyip geri gönderdi. Ama bir sıkıntı var biliyorum yani. Sizden ricam atacağım dump dosyalarını bana okumanız. Anlayan kişiler lütfen derdime deva olun. İlginizden dolayı teşekkür ederim, tekrardan iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
@claus Dostum dediklerini yaptım. Tüm sürücüleri güncelledim. @Murat5038 Dostum senin de dediklerini yaptım Bios güncelledim ve amd DDU dan kaldırıp güncelledim. Fakat genelde ilk 10dk sında hatayı aldığım Rust oyununda bunlardan sonra 1 saate yakın oynadım fakat aynı hatayı aldım. Birşeyler düzelmiş ama yine eksikler var gibi. Yeni dmp. dosyasını paylaşıyorum bakarsanız bana çok yardım etmiş olursunuz.
Teşekkürler.
İndir 121216 11109 dmp

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı