Windows 8.1 Pro Key Satın Alma

Whovian28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8.1 Pro Key internetten nerden alabilirim ve aldığım bilgisayar FreeDos olduğundan Windows 8 yükleyince bilgisayarın Driverlarını kendi otomatik yükler mi yoksa ben CD den mi yüklemeliyim? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Donanımını incele ve Windows 8.1 sürücülerinin olup olmadığnı kontrol et , key satın almadan evvel deneme bir Windows 8.1 kurulumu yada yapabilirsin sorunla karşılaşmazsan key alıp kullanırsın.
Windows 8 sürücülerini genelde kendi kurar, sen sadece Realtek ses sürücüsü ve Ekran kartının güncel sürücüsünü kurabilirsin. Genelde Windows güncel ekran kartı sürücüsünü kurmuyor.

Donanımını incele ve Windows 8.1 sürücülerinin olup olmadığnı kontrol et , key satın almadan evvel deneme bir Windows 8.1 kurulumu yada yapabilirsin sorunla karşılaşmazsan key alıp kullanırsın.
Windows 8 sürücülerini genelde kendi kurar, sen sadece Realtek ses sürücüsü ve Ekran kartının güncel sürücüsünü kurabilirsin. Genelde Windows güncel ekran kartı sürücüsünü kurmuyor.
Ben MSI GE70 alıp ona yükleyeceğim ona oluyor o yüzden sorun yok. Benim bildiğim kadarıyla laptopun içinden Driver CD'si çıkıyor onda bütün driverler var diye biliyorum. Öyle olur mu?

Driver CD'sinde Windows 8 sürücüleri varsa sorun yok.
Windows 8 ile beraber gelem Laptoplarda CD veya DVD artık verilmiyor Recovery kullanılıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı