Windows 8.1 Pro Kurulduktan Sonra Yüklenecek Uygulamalar

garagalem

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar yeni windows 8.1 pro' m oldu bilgisayara hangi driverleri kurmalıyım link varsa atarmısınız teşekkürler.

Peki driver sistemimi öğrendim diyelim nerden indireceğim bu şeyleri ?

Henüz ekran kartı v.s driverlerinida indirmedim. hiç bir şey indirilmedi neleri kurmam gerek?

Bu arada bir sorum daha olucak ekranımın etrafı 2 parmak karışında siyah çerçeve ile kaplı bunun sebebi driverler mı nasıl düzeltebilirim?

Driverlerini donanımlarının web sayfasından (INTEL AMD HP ASUS vs.) kurabilirsin. Diğer sorununa gelecek olursak ekran kartı driverlerini yüklemediğin için oluşmuştur.:)

Eskiden windows 7 de de bazı uygulamaları açtığımda o sorun meydana gelridi sağ tık yapıp çözünürlükten düzelti verirdim. :)
Ama bunda ordaki değerler çok düşük 1280x falan :) Hangi driverleri indireceğimi nerden bileceğim buraya inecek driverleri yazarmısınız?
Örnek:
Ekran kartı
v.s
v.s

İnternette araştır pek çok otomatik driver indirme programı var.(Örn Driver Pack Solution , Driver Easy) veya sitesinden kendin indirmek istiyorsan bileşenlerini ayrıntılı olarak belirt ki yardımcı olabileyim.

Şu an bayramlıktayız bilgisayarım evde fakat işlemcim AMD bieşy bişey :D
Ekran kartım GeForce bisey bisey :D
ramim 4 gb
32 bit

Bu arada otomatik driver yükleme programı derken senin ekran kartını falan alıp biyere yazıp kendisimi kuruyor :D

Evet.

Ekran kartı driverlerlerini indirmen için:http://www.geforce.com/driversEkran Kartı.PNG

Şu an bayramlıktayız bilgisayarım evde fakat işlemcim AMD bieşy bişey :D
Ekran kartım GeForce bisey bisey :D
ramim 4 gb
32 bit

Bu arada otomatik driver yükleme programı derken senin ekran kartını falan alıp biyere yazıp kendisimi kuruyor :D

Anakartınız nedir?

Anakart hmm bilmiyorum ki :D anakart edmek işlemci demek ise AMD bişey bvişy .D

Anakart ne oluyordu bu arada ekran kartı driveri için teşekkürler :3

Bu arada ekran kartı driverini yükledikten sonra ne yapıpta o 3-4 karış parmak çerçeveyi götüreceğiz bu arada benim kapatmam lazım siz yazarsınız. Yarın görüşmek üzere iyi geceler dostum yardımın için teşekkürler.

233.PNG

Anakart hmm bilmiyorum ki :D anakart edmek işlemci demek ise AMD bişey bvişy .D

Anakart ne oluyordu bu arada ekran kartı driveri için teşekkürler :3

Bu arada ekran kartı driverini yükledikten sonra ne yapıpta o 3-4 karış parmak çerçeveyi götüreceğiz bu arada benim kapatmam lazım siz yazarsınız. Yarın görüşmek üzere iyi geceler dostum yardımın için teşekkürler.

Ekran kartı driverlerini kurduktan sonra otomatik olarak driver zaten çözünürlüğü ayarlar. Ancak ayarlamadı diyelim driveri kurduktan sonra sen manuel olarak kişiselleştir den tek tek seçebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı