Windows 8.1 Pro Telefondan Paylaşılan Interneti Görmeme Sorunu

cebimci

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar..

Windows 8.1 Pro kullanıyorum. Android işletim sistemli telefonlardan paylaşılan interneti yani wifi ağını görüyor fakat symbian işletim sistemli telefonların wifi ağını görmüyor. Daha önce bayide windows 8 ve windows 7 attırmıştım. Symbian işletim sistemli telefonlardan paylaşılan internet wifi ağını hemen bulurdu ama ben DVD ile 8.1 pro kurdum sadece Android telefonların ağını görüyor. Sorun ne olabilir?

Fikri olan yok mu ya?

Symbian ile paylaşılan ağın şifreleme türü nedir ? Bir de başka cihazlar ağı görüyor mu ?
Şifreleme türü ASCII . hatta şifrelemeyi kapalı yapıyorum yinede görmüyor. Dediğim gibi Android telefonların ağını görüyor. Symbian olan ağları görmüyor. Daha önce bayide format atırmıştım hepsini görüyordu ben format attım sadece Android ağları görüyor.

Windowsta gizli ağ görmüyorum. Wireless donanım kimliği
PCI\VEN_1814&DEV_3290&SUBSYS_E055105B&REV_00

Verdiğiniz konudakine göre arama yaptım, bende yüklü olandan daha eski sürüm çıktı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı