WİNDOWS 8.1 Pro Yeniden Başlatma ve Kapanma Sorunu

Sleepyowl

Kilopat
Daha fazla  
Windows 8.1 Pro'yu kuralı 6-7 ay oldu.İlk başlarda hiçbir sıkıntısı yoktu ama son zamanlarda yeniden başlatırken yeniden başlatılıyor yazısında takılı kalıyor ve bilgisayarı power tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. Kapatırken ise ekran kapanıyor ama kasa hala çalışmaya devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Güç seçeneklerinden hızlı başlatmayı kapatın.
Ben de aynı sorunla defalarca karşılaştım. Bir çözümü var gibi... Fix Windows 8 and Later Restart and Shutdown Problems by Disabling “Hybrid Shutdown” Feature - AskVG Bu linki bir kontrol edip söylenenleri uygularsanız ve işe yarasa geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Kardeşim çok sağolun uzun zamandır bilgisayarı power tuşundan kapatmak zorunda kalıyordum. Birde windows 8 fabrika ayarlarına geri döndürme olayında da böyle takılı kalıyordu acaba bu soruna da çözüm olur mu bu hızlı başlatmayı kapatma ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı