Windows 8 yeniden başlatma ve kapanmama sorunu

Dogukan Ocak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı yeniden başlattığımda bilgisayar açılırken masaüstü tam gelecekken ekran siyah ekranda 1-2 dk kalıyor sonra geliyor.
Kapanmama sorunu ise bilgisayarda bazen fazla oyun oynayınca, bilgisayarı fazla yorunca bilgisayarı kapatıyorum monitör felan gidiyor fln gidiyor ama kasa çalışmaya devam ediyor.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunların aynısı bendede var yalnız değilsin. Kalıcı çözmünü bulamadım ama hızlı başlatı kapatabilirsin bu sayede kapatırken siyah ekran gelmesinden kurtulursun. Bendede böyle bir sorun var hızlı başlatı kapatarak geç kapanmadan kurtuldum ama biraz yavaş açılıyor malesef. Toshiba marka laptop mu kullanıyorsunuz ?

Bu sorunların aynısı bendede var yalnız değilsin. Kalıcı çözmünü bulamadım ama hızlı başlatı kapatabilirsin bu sayede kapatırken siyah ekran gelmesinden kurtulursun. Bendede böyle bir sorun var hızlı başlatı kapatarak geç kapanmadan kurtuldum ama biraz yavaş açılıyor malesef. Toshiba marka laptop mu kullanıyorsunuz ?
Hayır, masaüstü yeni topladım ssd felan herşey var kardeşim ilk başlarda bişey yoktu sonradan bilgisayara bişey oldu böyle olmaya başladı. Msi Fast boot felanda var benimki geç kapanma değil hiç kapanmama. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı