Çözüldü Windows 8.1 Programlar Başlangıca Gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Waltz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni Windows 8.1 Pro kurdum. Bu Windows'u bu siteden indirdim ve başarılı şekilde kurdum fakat yeni kurduğum sistemde bir sorun var. Sisteme kurduğum programlar başlangıca gitmiyor. Masaüstüne kısayol gidiyor. Mesela mağazadan uygulama indirdiğim zaman başlangıca gelmiyor fakat tüm uygulamaları açtığımda görünüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.:redface:

Resim atabilir misin ? Yada video tarzı bir şey.

Anladım, fakat mağazadan indirdiğim uygulamanın gelmemesi ilginç geldi bana.

Arkadaşlar yeni Windows 8.1 Pro kurdum. Bu Windows'u bu siteden indirdim ve başarılı şekilde kurdum fakat yeni kurduğum sistemde bir sorun var. Sisteme kurduğum programlar başlangıca gitmiyor. Masaüstüne kısayol gidiyor. Mesela mağazadan uygulama indirdiğim zaman başlangıca gelmiyor fakat tüm uygulamaları açtığımda görünüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.:redface:

Herhangi bir problem yok. Windows 8.1'de program simgelerinin başlangıç ekranında birikmesi engellendi. Artık kullanıcılar başlangıç ekranında görünmesini istediği uygulama ya da program simgelerini kendisi ayarlayacak. Başlangıç ekranındayken tüm uygulamalar derseniz ve görünmesini istediğiniz uygulama üzerinde sağ tık yaparsanız altta bir bar açılacak. O bar üzerinde başlangıç'a sabitle derseniz uygulama başlangıç ekranında sabitlenir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı