Windows 8.1 Resim Galerisi

Aykut Tosun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Denizli / Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8.1 indirdim. Deneme amaçlı olarak şuan kullandığım işletim sistemini riske atmayıp Yerel Disk D ye kurulumu flash bellek ile boot ederek yaptım. Bir kaç resim koymak istedim. Bana göre cidden süper. Windows 8 i zaten beğeniyordum. 8.1 biraz daha kolaylık getirmiş. Anında her yerdesiniz. Ek olarak namı değer başlat butonu da geri geldi ama tıkladığımda metroya açılıyor. Pek fazla kurcalamadım. :D

Resimleri karışık atıyorum. Çorbaya çevirdim. :D

pns6p.jpg

pns4z.jpg

Ayarlar menüsü daha da kapsamlı olmuş. Çok iyi olmuş. :D

pns5z.jpg

- - - Güncellendi - - -

pnshx.jpg

pns75.jpg

pns7t.jpg

pns8d.jpg

pns8m.jpg

pns91.jpg

pns9g.jpg

pns9z.jpg

pnsbc.jpg

pnsc0.jpg

pnscm.jpg

pnsdd.jpg

pnsdu.jpg

pnsf7.jpg

pnsfw.jpg

pnshl.jpg

pnsjg.jpg

pnsjw.png

pnsk6.jpg

- - - Güncellendi - - -

pnt68.jpg

Ek olarak Bilgisayarıma Bu Bilgisayar demesi hoşuma gitti. :D

Evet. Sorunsuz 10 dk da yükledim. Ne olur ne olmaz diye D ye atmıştım. Sıkıntısız çalışıyor şuan 8.1 den yazıyorum sadece wireless sürücüsünü yükledim. Yarın temiz bir format atarım artık. Cidden güzelmiş. :D

Yerel hesap seceneği çıktım ayarları yaparken.

- - - Güncellendi - - -

Sorunsuz yüklendi mi? Yani ben C'ye kursan sorun olur mu?

Sorun olacağını sanmıyorum işin bitince format atarsın.
Bu linke bak.

https://www.technopat.net/forum/windows-8/22274-windows-8-1-izleme-surumunu-kaldirma.html

Yerel hesap seceneği çıktım ayarları yaparken.

- - - Güncellendi - - -

Evet yerel hesap oluşturdum. Sonradan microsoft hesabımı tanıttım ama kurar iken de microsoft hesabın ile giriş yapabiliyorsun. En çok hoşuma giden şeylerden biride kilit ekranında slayt gösterisi yapabilmen. Hareketli ve güzel bir seçenek. :D

Ben USB'ye formatladım ISO'yu, herşeyi yaptım. Ama Windows 8.1'i kurarken hani hangi bölüme kuracağımızı seçiyoruz ya bir tane bölüm seçiyorum D veya C, Next butonuna tıklayamıyorum tıklanmaz hale geliyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı