Windows 8.1 RTM

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Evet gençler. Ne düşünüyorsunuz? 8.1 RTM ne zaman aramızda olacak? Ağustos 1 diyorlar ama ben daha erken diyorum.

Atem Kaner

Kilopat
Bence daha erken.

Windows 8.1 RTM'de başlat butonu inşallah gelmez. Varlığı bile orada gözükmesin.

Bence bir sürü yenilik haricinde başlat butonu gelmesin.

A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
XBOX'a önem verilmiş. Eskisinden iyi bir görünüme kavuşmuş bence. Başlat menüsüne gelince Windows 8'in akıllı arayüz gibi çok iyi özelliklerinin dışında en büyük yeniliği başlat menüsüydü. Şimdi geri gelirse pek farkı kalmayacak. Windows 8 denince zaten herkes "başlat menüsü yok berbat bir işletim sistemi" demeye başlıyor. Arkadaş bir alışamadınız gitti ya. Yani fareyi sol alta götürmek yerine sağ alta götürsen ne olacak? Neyse 8.1 başlat menüsü dışında iyi olacağa benziyor.

Ali Konuk

Hectopat
Yer
İstanbul
Windows 8.1 geliş tarihi 24 ya da 26 Haziran ancak RTM sonbahar başı gibi bekleniyor. Kişisel fikrim ise Ağustos ortası gibi geleceğidir.

mevsres

Megapat
Sadece başlat butonu geleceğini mi zannediyorsunuz? Çok yenilik olacak. İnşallah en yakın zamanda gelir.

mevsres

Megapat
Biz gelişmiş kullanıcılarız Windows 9 çıksın ona da geçeceğiz, Windows 8.1 değil Windows 8.0.1 olsa bile yine geçeriz. :D

Yukarı