Windows 8.1 Single L.'den Windows 10'a geçmeli miyim?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise 10. Sınıf Öğrencisi
Sistemim;
GIGABYTE P25 Gaming Dizüstü 2013 Çıkışlı
  • Windows 8.1 Single Language
  • 1920x1080 60hz
  • NVIDIA GeForce GTX 765M 2GB VRAM
  • 8GB DDR3 RAM 1600MHz
  • Intel Core i7 4700MQ 2.40 GHz
  • LITEON-IT 128GB SSD
  • Seagate 1TB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim;
GIGABYTE P25 Gaming Dizüstü 2013 Çıkışlı
  • Windows 8.1 Single Language
  • 1920x1080 60hz
  • NVIDIA GeForce GTX 765M 2GB VRAM
  • 8GB DDR3 RAM 1600MHz
  • Intel Core i7 4700MQ 2.40 GHz
  • LITEON-IT 128GB SSD
  • Seagate 1TB HDD
Windows 10'da daha çok performans alırsın, SSD üzerine Flash Bellek ile temiz kurulum yap yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yapacağım tavsiye edebileceğin bir rehber video var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben bunu buldum iyi anlatan.
Şu anki Win 8 deki ayarlarım vesaire C: diskimdeki hiçbirşey gitmeyecek değil mi?

Gidecek, eğer önemli dosyaların varsa farklı bir taşınabilir diske atabilirsiniz. (Fotoğraf vs. gibi)
1581008285224.png

Şuan böyle birşey çalışıyor muhtemelen uygulamaları kuruyor. (Temiz kurulum istemedim ama USB'den kurdum.)
1581008285224.png

Şuan böyle birşey çalışıyor muhtemelen uygulamaları kuruyor. (Temiz kurulum istemedim ama USB'den kurdum.)
Evet dün Win 10 kurmanın ardından sıkıntı yaşadım ve format atıp 8.1'e temiz bir dönüş yapmak zorunda kaldım. En azından format attım yer de açıldı ssd'de.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı