Windows 8.1 Single Language kod 28 hatası

deszzzu

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 yükledim, internete bağlanamıyordum, aygıt yöneticisine girdiğimde hata olduğunu gördüm. Fotoğraf çekip yükledim, bakabilirsiniz.
Nasıl düzelteceğim? Windows 10, Ubuntu ve Linux Mint'de böyle bir sorun yoktu. Bu arada internete bağlanamıyorum şu an, hiçbir ağ gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• DSC_0002.JPG
    DSC_0002.JPG
    84,4 KB · Görüntüleme: 18
Aşağıdaki linkten sürücüyü kurun, ek olarak neden Win8.1 kullanıyorsunuz? Üretici destek sunmuyor bu sürüm için.

İnternet'e bağlanmıyor ki. Hiçbir ağ gözükmüyor. Başka PC'den indirebilirim, ama sonra nasıl kendi bilgisayarıma yükleyeceğim bilmiyorum.

Sorduğunuz sorunun cevabı:
Windows 10 kuramıyorum. Linux kullanıyordum, Linux yerine Windows 8.1 kullanmak istedim.

İnternet'e bağlanmıyor ki. Hiçbir ağ gözükmüyor. Başka PC'den indirebilirim, ama sonra nasıl kendi bilgisayarıma yükleyeceğim bilmiyorum.

Sorduğunuz sorunun cevabı:
Windows 10 kuramıyorum. Linux kullanıyordum, Linux yerine Windows 8.1 kullanmak istedim.
Başka bir cihazdan indirip, PC’ye atabilirsiniz. Sıkıştırılmış klasör içerisinde bir “setup” dosyası olacaktır büyük ihtimalle onu çalıştırdığınız da yüklenecektir. Eğer öyle bir şey yok ise bu konudan geri dönüş yaparsınız. :)

Başka bir cihazdan indirip, PC’ye atabilirsiniz. Sıkıştırılmış klasör içerisinde bir “setup” dosyası olacaktır büyük ihtimalle onu çalıştırdığınız da yüklenecektir. Eğer öyle bir şey yok ise bu konudan geri dönüş yaparsınız. :)
Tamam, inşaAllah yarın deneyeceğim.
İnternet bağlantısı geldi. Teşekkür ederim, gönderdiğiniz dosyayı başka bir bilgisayardan indirip USB yoluyla kendi bilgisayarıma gönderdim, Setup'a tıkladım ve kurulum işlemine geçti.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı