Windows 8.1 Single Language lisans anahtarı önerisi

Whister

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün format attım. Bir türlü bir lisans anahtarı bulamadım. Sağ alttaki yazı ve her bilgisayar açılışında lisans anahtarı sorması sinir bozucu. Lisans anahtarını nereden bulabilir veya satın alabilirim? Fiyatları ne kadar? Ayrıca en iyi ve performanslı Windows 8.1 sürümü hangisi? Şu an Single Language var fakat Home ile arasında nasıl farklar var?

Ayrıca sistemim;
AMD radeon hd 3450
dual core 2.5ghz işlemci
3gb ram

Sizce 32bit mi kurmalıyım 64 bit mi? Çok araştırdım fakat 64 genel olarak daha iyi diyorlar. Hangi windows sürümü ve kaç bit önerirsiniz?

Normalde ürün anahtarı girmeden kurulum yapamıyorsunuz ama bir yöntemi var. USB'ye yazdırdığınız ISO dosyasına girin ei.cfg ve bu dosyayı Sources klasörüne atın. Ben bu yöntemle kurdum, kurulumda ürün anahtarı istemiyor.

Bunu yaptığınız zaman etkinleştirilmemiş 8.1 kullanıyorsunuz, korsan değildir.

Normalde ürün anahtarı girmeden kurulum yapamıyorsunuz ama bir yöntemi var. USB'ye yazdırdığınız ISO dosyasına girin ei.cfg ve bu dosyayı Sources klasörüne atın. Ben bu yöntemle kurdum, kurulumda ürün anahtarı istemiyor.

Bunu yaptığınız zaman etkinleştirilmemiş 8.1 kullanıyorsunuz, korsan değildir.
Ben ürün anahtarı ile kurdum zaten fakat etkinleştirmem gerekiyor. Sağ alttaki yazı ve bilgisayarı açarken yeni anahtar istemesi can sıkıcı. Sırf bunun için windows 10'a geçmek istemiyorum.

Geri
Yukarı