Windows 8.1 Single Language Nereden İndirilir ?

Ahmet54

Kilopat
Yer
Sakarya
Merhaba arkadaşlar;
Asus cm6340 pc'ye sahibim. Başlıkta belirtiğim gibi windows 8.1 single language iso dosyasını orjinal olarak nerden indirebilirim? Recep bey'in paylaştığı windows 8.1 iso dosyalarındaki windows 8.1 kursam key kabul eder mi? Teşekkürler şimdiden. @Recep Baltaş @MF

Windows 10'a ücretsiz geçiş için 7-8 ay süreniz var. Bir kere geçiş yapıp ürünü etkinleştirirseniz bu süre sınırsız hale gelir. Bence hazır temiz kurulum yapmışken Windows 10'a yükseltme yapın. Beğenmezseniz ayarlar kurtarma bölümünden geri dönüş yapabilirsiniz.

Windows 10'a ücretsiz geçiş için 7-8 ay süreniz var. Bir kere geçiş yapıp ürünü etkinleştirirseniz bu süre sınırsız hale gelir. Bence hazır temiz kurulum yapmışken Windows 10'a yükseltme yapın. Beğenmezseniz ayarlar kurtarma bölümünden geri dönüş yapabilirsiniz.
Ben zaten windows 10 u yükselttim ve sorunlar oluştu. Sonra format attım değişen bir şey olmadı. Şimdi windows 8.1 kursam kabul edermi?

Windows 10'a yükseltme yaptığınızda sorunlar çok olabiliyor. Temiz Windows 10 kurulumu yaparsan bu sorunlar çıkmayacaktır. Ancak biraz daha beklemeni öneririm zaten. Windows 10 kendini toplaması ve eksiklerinin giderilmesi lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı