Windows 8.1 SL Lisansı İle RTM Sürümü Kurulabilir Mi?

Tekrar Windows 8.1 SL kurmanız gerekiyor.

Windows 8.1 için yükleme medyası oluşturma - Windows Yardım

Bu siteden medya oluşturma aracını indirin Windows 8.1 SL seçip iso dosyanızı oluşturun ve kurulum gerçekleştirin. Temiz kurulum için ayarlardan bilgisayarı sıfırlama ve ya yenileme seçeneklerini de seçip kurulum dosyası oluşturmadan istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Windows 10 Home SL sürümüne yükseltmenizi tavsiye ederim.

Tekrar Windows 8.1 SL kurmanız gerekiyor.

Windows 8.1 için yükleme medyası oluşturma - Windows Yardım

Bu siteden medya oluşturma aracını indirin Windows 8.1 SL seçip iso dosyanızı oluşturun ve kurulum gerçekleştirin. Temiz kurulum için ayarlardan bilgisayarı sıfırlama ve ya yenileme seçeneklerini de seçip kurulum dosyası oluşturmadan istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Windows 10 Home SL sürümüne yükseltmenizi tavsiye ederim.

Bunu denedim hocam. 2-3 kere %100'e gelip indirme işlemi tamamlanamadı diyor. Akk'yi daha fazla yememesi için tekrar da deneyemeyeceğim. AKK dolunca tekrar denerim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı