Windows 8.1 SL ürün anahtarı nereden alınabilir?

fthozpnr

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Yıllardır siteden faydalanırım ancak üye olup konu açmak bu güne kısmetmiş. Eski bir laptopum var keyi atlayarak Win 8.1 Single Language kurdum ancak sürekli uyarı vermesinden ve uygularımı engellemesinden rahatsızım. Güncel bir Win 8.1 sl keyi bulamadım.
Özellikleri:

CPU teknolojisi...Intel® Core™ 2 Duo.
CPU ailesi...ıntel® centrino®2 ıslemci.
CPU numarası...P8400
CPU hızı...2, 26 GHz.
CPU bus hızı...1066 MHz.
CPU ön bellek...3MB
RAM kapasitesi...3 GB.
RAM tipi...DDR2
HD kapasite...250 GB.
VGA RAM...1024 MB.
VGA chipset markası...NVIDIA
VGA chipset modeli...GeForce 9650GT.
Ekran boyu(inch)...15.4 " colour shıne.
Monitör tipi...wxga
Maksimum çözünürlük...1280*800
Optik sürücü... Dvd±rw double layer.
Mobil özellikler...ent parmak izi okuma, Bluetooth, kamera, kart okuyucu, Wireless.
İşletim sistemi...Win Vista Premium TR.
Ağırlık (kg)...2.8 kg.

Merhabalar arkadaşlar. Yıllardır siteden faydalanırım ancak üye olup konu açmak bu güne kısmetmiş. Eski bir laptopum var keyi atlayarak Win 8.1 Single Language kurdum ancak sürekli uyarı vermesinden ve uygularımı engellemesinden rahatsızım. Güncel bir Win 8.1 sl keyi bulamadım.
Özellikleri:

CPU teknolojisi...Intel® Core™ 2 Duo.
CPU ailesi...ıntel® centrino®2 ıslemci.
CPU numarası...P8400
CPU hızı...2, 26 GHz.
CPU bus hızı...1066 MHz.
CPU ön bellek...3MB
RAM kapasitesi...3 GB.
RAM tipi...DDR2
HD kapasite...250 GB.
VGA RAM...1024 MB.
VGA chipset markası...NVIDIA
VGA chipset modeli...GeForce 9650GT.
Ekran boyu(inch)...15.4 " colour shıne.
Monitör tipi...wxga
Maksimum çözünürlük...1280*800
Optik sürücü... Dvd±rw double layer.
Mobil özellikler...ent parmak izi okuma, Bluetooth, kamera, kart okuyucu, Wireless.
İşletim sistemi...Win Vista Premium TR.
Ağırlık (kg)...2.8 kg.

Win 8.1 Pro'nun var Single'nin yok maalesef.

Program kullanmadım. 8.1 Pro'ya dönsem kasar mı acaba çok fark var mı ki sl ile arasında PC özelliklerim malum. ya da bilmiyorum kur Windows 7 keyfine mi bak dersiniz?

Bilgisayarin Win8 kaldırır ben eskiden 2 GB RAM'le kurdum Win8 Pro kasmadi.

Windows Update'yi yapıp aygit yoneticisinde teker teker sürücüleri güncellerse sorunsuz çalışır chipset ve ekran kartini maunel olarak senin yüklemeniz öneririm bilmiyorsan Windows Update halleder.

Windows Update'yi yapıp aygit yoneticisinde teker teker sürücüleri güncellerse sorunsuz çalışır chipset ve ekran kartini maunel olarak senin yüklemeniz öneririm bilmiyorsan Windows Update halleder.
Driverleri kurdum ancak windows her etkinleştirme uyarısı verdiğinde açık uygulamalarımı kapatıyor masaüstündeki bazı yüklemelerim simgelerim siliniyor. Defender yapıyor sandım kapattım update ayarını manuel yaptım virüs programı kurulu değil durum aynı.
Driverleri kurdum ancak windows her etkinleştirme uyarısı verdiğinde açık uygulamalarımı kapatıyor masaüstündeki bazı yüklemelerim simgelerim siliniyor. Defender yapıyor sandım kapattım update ayarını manuel yaptım virüs programı kurulu değil durum aynı.
Güncel 8.1 pro keyini paylaşırmısınız rica etsem akşam pro kurayım bu etkinleştirme uyarısından kurtulmalıyım.

Son düzenleme:
Sürücüleri kurdum ancak Windows her etkinleştirme uyarısı verdiğinde açık uygulamalarımı kapatıyor masaüstündeki bazı yüklemelerim simgelerim siliniyor. Defender yapıyor sandım kapattım Update ayarını manuel yaptım virüs programı kurulu değil durum aynı.

Güncel 8.1 Pro keyini paylaşır mısınız rica etsem akşam Pro kurayım bu etkinleştirme uyarısından kurtulmalıyım.

Satın almanız gerekiyor 80TL.
Trendyol'dan.

Geri
Yukarı