Windows 8.1 sürüm önerisi?

eren3416

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde Windows'un iki sürümü bulunmakta ancak hangisini kursam diye muallakta kaldım.
  • Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update (x64) - DVD (Turkish) sürümünü Microsoft DreamSpark 'dan aldım orijinal lisans anahtarı var elimde birde ;
  • Windows 8.1 Pro VL 64 bit English sürümü var ama buna KMSpico ile crack gerekecek.
Bende orijinal sürümünü kullanmak istiyorum ama hem bu lisans sınırsız mı değil mi bilmiyorum ve de crack yaparsam 180 günlük olmuş olacak.Bu iki sürüm arasındaki farkı bilmediğimden benim için artısı ve eksisi ne olur önerilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler...​

Cevabınız için teşekkür ederim. Bu lisans sınırsız kullanımlık mıdır yoksa tek kullanımlık mı bilginiz var mı ? Birde visual studio 2012 ultimate ve visual studio 2013 pro sürümü var elimde hangisini kurmam daha iyi olur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı