Windows 8.1 Tanıtıldı !

xyru

Hectopat
Microsoft , Tayvan'ın başkenti Taipei'de düzenlenen bilgisayarfuarında, dokunmatik Windows 8 işletim sisteminin yeni sürümü olan Windows 8.1'in tanıtımını yaptı. "Platform kişiselleştirmesi" ve "arama" özelliğini de içine alan bazı sahalarda iyileştirmeler yapılan 8.1 işletim sisteminde, Windows 8'de kaldırılan "başlama" düğmesine yeniden yer verildiği görüldü.

1JAzCAj.jpg

Ancak başlat tuşu hemen hemen hiçbir özelliği değiştirmiyor. Yine metro arayüzü kullanıyorlar. Yani kimse kaçamayacak o arayüzden. Kör atış yapmak nasıl bu kadar zor olabilir ki. Sırf başlat tuşu özelliği yüzünden 8.1'e geçmeden duracağım. Zaten pek bir fark olacağını sanmıyorum.

Update ile gelecek. Service Pack gibi düşünün.

Ayrıca başlat menüsü halihazırda kapalı olarak geliyor. Şahsen ben açmayı düşünmüyorum.

Update ile gelecek. Service Pack gibi düşünün.

Ayrıca başlat menüsü halihazırda kapalı olarak geliyor. Şahsen ben açmayı düşünmüyorum.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Fikrine katılıyorum bende başlat tuşunu açmayı düşünmüyorum, Windows 8'in güzelliklerinden birisi sadelik :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı