Windows 8.1 Ucuz Fiyata Orijinal Nereden Temin Edebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hakanyildizhy

Hectopat
Yer
Yenibosna
Daha fazla  
Meslek
desanatör
Merhaba arkadaşlar.

Kendime 2.000 TL civarına patlayan parça parça PC topladım, kurdum ve tek eksiğim Win 8.1 kaldı. Kampanyalı alabileceğim bir yer biliyor musunuz? Ayrıca fiyatı düşer mi? 2. el satmak isteyen biri varsa nasıl temin edebilirim? 540 TL veremem çünkü. Korsan zaten kullanmam. Yardım edin lütfen, XP kullanıyorum.

PC özelikleri;

• Intel i7 işlemci
  • Asus Z77 anakart
  • 12 GB ram
  • 60 GB SSD
  • Asus HD7850 ekran kartı
  • 1 TB harddisk

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el den CD almak çok mantıksız olur. Satan var mı bilmiyorum, çünkü gelip geçici bir şey değil bu. Vatan'dan topladıysan sana orada cüzi bir fiyata kurmaları gerekirdi. Ben 540 Lira verilmesinden yanayım, illa ki sistemsel Driver'lar, formatlar olacak. Orijinal almalısın.

Sistem parçaları çok yanlış seçilmiş. Keşke almadan önce konu açsaydın.

Yok kardes okul falan. Emekciyim ben calısıyorum. PC'de parca parca topladım, bir anda gidip hepsini almadım zaten ama Vatan'dan aldım. Bir anda toplama yapmam lazımdı drıver alabilmem icin. Hepinize tesekkür ederim aslında benim hosuma gitmeyen taraf 12 GB Ram'in 3 GB'ını görüyor sistem düsüklügü yüzünden. BIOS ayarları hepsi tamam. Neyse artık öbür maaşı beklemem lazım. Herkese kocaman teşekkürler. 
Arkadaşlar bu Microsoft'un sitesinde Win 8.1 Pro fiyatı 350 lira nasıl oluyor? CD yok sadece key veriyor. Bilgisi olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı