Windows 8.1 Üçüncü Parti Tema Kurmak Zararlı mı?

Exinie

Kilopat
Merhabalar, Windows 8.1'de rengi siyah yapınca pencere başlık yazıları da siyah kalıyor ve yazılar okunmuyor. Çözüm olarak Windows 8.1'e siyah ve beyaz pencere başlıklı tema kurmaktı fakat bu temayı kurmak için Windows 8.1'i UXStyle, Universal Theme Patcher vb. programlar ile patchlemek lazım. Bu patchleme işlemi performansı düşürür mü ve güvenli mi?

Performansı ilelebet düşürür. Güvenirliği, indirdiğiniz temaya bağlı. UltraUxThemePatcher ve AeroGlass ben kullanıyorum. Bir eksikliğini göremedim.

AeroGlass:

1548503667687.png

UltraUXThemePatcher sanırım arkaplanda çalışmıyor, bulamadım.

Kendim Windows 10'da UltraUXThemePatcher kullanıyorum, performans ile alakalı bir sorun yok. Siyah tema kullanıyorum, Aeroglass ile düzgün çalıştıramadım. Şu anki halinden oldukça memnunum.

2019-01-26 15_00_45-C__Program Files (x86)_UltraUXThemePatcher.png

Performansı ilelebet düşürür. Güvenirliği, indirdiğiniz temaya bağlı. UltraUxThemePatcher ve AeroGlass ben kullanıyorum. Bir eksikliğini göremedim.

AeroGlass:

Eki Görüntüle 363204

Oyunlarda FPS düşermi ve ben formattan önce kullanıyordum ve format atma sebebim görev çubuğundaki arkada açık olan programları görme yerinde görünmez ikon vardı virüs olduğundan şüphelendim format attım o ikonu görünmez olan program patch programımıdır acaba ve bu programdan 3 tane var

Sisteminizi yazar mısınız?
Şuan evde değilim , hatırladığım kadarını söyleyeceğüm : İntel pentium N Bilmem kaç 3. Nesil , 4 gb ram (3.89 kullanılabilir) , onboard İntel HD Graphics 1. Nesil. O kadar kötü ki İntel hd graphics in yanında sayı yok :( Toshiba Satellite C55-A-1U6 Windows 8.1 pro

AeroGlass:

Eki Görüntüle 363204

UltraUXPatcher ve diğer patcherler sistem dosyalarınu değiştiriyor böylece 3. Parti tema kurabiliyorsunuz o yüzden arkada çalışmaz tam 3 tane sistem dosyası değiştiriyor diye biliyorum

Şuan evde değilim , hatırladığım kadarını söyleyeceğüm : İntel pentium N Bilmem kaç 3. Nesil , 4 gb ram (3.89 kullanılabilir) , onboard İntel HD Graphics 1. Nesil. O kadar kötü ki İntel hd graphics in yanında sayı yok :( Toshiba Satellite C55-A-1U6 Windows 8.1 pro
Tavsiye etmiyorum kurmanızı. Performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz.

Geri
Yukarı