Windows 8.1 UEFI Kurulumun Farkı

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
1-Windows'u uefi ile normal kurmanın arasında ne fark var ?
2-Yüklediğim resimdeki 3 dosyayıda indirecek miyim ?
3- Burada Recep abinin paylastığı iso dosyasını kuracağım kurarken serial istiyor mu , atla seçeneği var mı ?İlk windows 8 i kurduğumda serial istiyordu ve geçilmiyordu onun için soruyorum.
4-Msi leptop kullanıyorum ilk defa uefi ile windows kuracağım bu videoda bayağı kolay geldi bir yerde bi konu okumustum bayağı uzundu onda kodlar filan yazıyordu hangisini kullanmalıyım ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Simdiden Teşekkürler.

@Recep Baltaş , @aligüngör

asss.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasal kullanmayacağım. Ben ilk windows 8 i kurduğumda serial ekranı atlanmıyordu bundada öylemi diye soruyorum.
Değişiklik yok o hâlde. Normal kuracaksın. UEFI ile Legacy'nin farkı ise performans. Açılış hızı, açılış ekranındaki arkaplan, grafiksel arayüze sahip BIOS ( genelde öyle olur ). Yani bir şey kaybetmezsin, UEFI destekliyorsa anakartın, UEFI kur yani kısacası.

Konuyu okumadan mesaj yazmıyoruz Sait Bey.
Ben Ali Erdem Mikail baslığı '' Windows uefi kurulumu hakkında sorular'' yazmıstım sen ''Windows 8.1 UEFI Kurulumun Farkı'' olarak değisitirip yazım kurallarına uymadım diye uzaklastırma vermissin ama ben o baslığı yazmamın sebebi birden fazla sorumun olması. Tek sorunum olsa senin yazdığın gibi yazardım. Uzaklastırmanın gereksiz olduğunu düsünüyorum.
-

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı