Windows 8.1 UEFI yüklü PC'yeOS X Mavericks 10.9.5 kurulumu

Eren G

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Mac os x 10.9.2 technopat anlatimini izleyerek flash bellegimi hazirladim. PC2mi flashtan boot ettim. Kurulum ekranina gelme sirasinda pc dondu. Nasil düzeltebilirim bu sorunu?

Bilgisayarımın Özellikleri:

• i7 işlemci
  • 2gb nvidia geforce gt740 ekran kartı
  • 8 gb ram
  • 1 tb hard disk
Loading drivers.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar, buna benzer bir sorun bende yaşamıştım kernel hatası yüzünden böyle oluyor ve reset atıyordu, bu sorunu clover boot optionda binary patchings diye bi seçenek olması lazım orda KERNEL PM PATCH seçeneğini aktif edin ve graphic injector sekmesinde intelhd'nin boşluksuz olmasına dikkat edin en üstteki intelinject tikli olsun.

Teşekkürler. Kernel PM patch'i aktif ettim kurulum gerçekleşti. Yalnız bu seferde başka bir sorun var. Güvenli modda kurulum gerçeklestirdim ve boot ettim. Yani boot args ye -x koyarak. Mac baslangic ekrani geliyor ve kullanici adi ve şifre soruyor. Oluşturduğum kullanici adi ve sifreyi girmeme rağmen hata veriyor. Guvenli mod disinda boot edince de boot ekranina geri dönüyor. Güvenli mod dışında masaüstü ne ulasmanin yolu var mi?

OS X login.jpg

Kullancı adı ve şifre oluşturdum. Ekran kilidinin açılması için parola gereksin seçeneğini kurarken aktif etmedim. Yalnız kurulduktan sonra sağ üstte güvenli açılış diyor ve kullanıcı adı ve şifre istiyor.
Bilgilerimi giriyorum yanlış diyor.
Baştan mı yapmam lazım işlemleri. Yardımcı olacak var mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı