Windows 8.1 ürün anahtarı olmadan etkinleştirmek

mertcan salman

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Win 8.1 indirdim. @Recep Baltaş onerdigi Windows şimdilik etkileştireceğim param yok su an alacak. Alacağım. Şu anlık virussuz nasil etkinlestiririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu anda bende onu arıyordum. KMS Pico ile sistemimde çerez oluşmasını hiç istemiyorum hatta demin yeni konu açtım. Ancak bu öğrenciler için olanı kullanırsam bilgisayarımdaki yaptığım işler ve internet geçmişim görünür mü? Sonuçta özel hayat di mi?

Windows etkinleştirmeyince ne oluyor merak ediyorum, 30 günlük süre bitince arkaplan kararıyor açılışta sürekli etkinleştir diye uyarı geliyor ama kullanmaya devam edebiliyorsun. Benim gördüğüm buydu en azından.
Etkinleştirmeden kullanmaya devam edilirse ne olur bunu merak ediyorum ve soruyorum ciddi olarak bilenler cevaplarsa sevinirim.

Okulun kendi işletim sistemini kullanacağımdan dolayı okul müdürlüğünce vs. demek istedim. Ayrıca bu liseler için geçerlidir di mi?
Okul ile ne alakası var ya ? Güldürdün harbi. Microsoft öğrenci olduğunu kanıtlayanlara ücretsiz Windows 8.1 veriyor.

Okul ile ne alakası var ya ? Güldürdün harbi. Microsoft öğrenci olduğunu kanıtlayanlara ücretsiz Windows 8.1 veriyor.
Şimdi anladım çok teşekkür ederim. Kısa bir soru daha sormak istiyorum: okul karnesinin fotoğrafı yeterli olur mu?

Yeterli olacaktır. Veya E-Okul'dan Ders Programınızın bir ekran görüntüsünü atarsanız onu da kabul ediyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…