Windows 8.1 USB'ye yazma

Yer
Eski Foça, Izmir, Turkey, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Asker
PC'ye format atmak istiyorum. Windows 8.1 ISO dosyasını indirdim ama USB bellek e yazarken hata alıyorum. ISO dosyasını USB bellek e yazmak için Windows 7 USB/DVD Download Tool programını kullanıyorum. Aldığım hatalar:

eXWzJk.png

KnPqmV.png

- - - Güncellendi - - -

Bu hatayı nasıl düzeltebilirim ?

Seni indirdğin sayfayı kulanmış.

Nasıl yaptığınıda anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus Ben bu programla yapmistim.

Bir de uefi boot olarak mi görecek? Eger oyleyse fat32 olarak biçimlendirir. Windows'un boyutu 4 gb'yi asarsa işlem yapamazsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belleği diskpart ile biçilendirin:

Başlat menüsünden "Çalıştır" kısmına "cmd" yazıp açılan sayfaya sırasıyla bu komutları yazın

Kod:
diskpart 
select disk 1 (Genelde 1 oluyor, dikkat edin sabit diskinizi formatlamayın)
clean 
create partition primary 
select partition 1 
active 
format fs=fat32 
assign 
exit
Bu şekilde flash belleğini bootable yap, sonra iso içindeki dosyaları flash belleğe at.

Varsayılan ayırma boyutunu değiştirin. FAT32 olarak biçimlendirin. Download tool ile tekrar yazdırın.

ISO dosyasi orjinal microsoft msdn surumu ise kesinlikle hata vermez. Elinizdeki dosyayi nereden buldunuz (indirdiniz) ? Ayni hatalari ben de aldim. Ustelik bilgisayari satacaktim neredeyse... Orjinal msdn surumu iso dosyasini bulunca hicbir sikinti kalmadi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı