Windows 8.1 Virüsler Nasıl Silinir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Veli_Darkham

Decapat
Geçenlerde idman crack diye bir setup indirmiştim baya bir şeyler kurdu. Açıkçası Webroot virüs bulup duruyor. PC saçma sapan hatalar veriyor artık o kadar yavaşladı ki bundan nasıl kurtulurum? Format atmak istemiyorum içinde senelerdir foto video belgelerim var. Bir yardımcı olursanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem geri yükleme deneyebilirsin.

Sanırım korsan bir program kurmak istediniz. MalvareBytes ile taratın. Ardından ESET NOD32 ile tarama yapmanı da ekstra öneririm. Ne desen de bilgisayar ağır bir virüs dalgasından sonra aşırı stabil olmuyor. Yedek bir hard disk alıp içine at sonra format at derim.

Kaspersky ile tam tarama yapın. Ardından neler bulduğunu bizle paylaşın. Virüs çıkarsa taramadan sonra sistemi yeniden başlatın.

Ayrıca korsan kullanmayın. Korsan yazılımlarda her türlü virüsün bulunabilme ihtimali var ki genelde virüslü oluyor.

Kaspersky ile tam tarama yapın. Ardından neler bulduğunu bizle paylaşın. Virüs çıkarsa taramadan sonra sistemi yeniden başlatın.

Ayrıca korsan kullanmayın. Korsan yazılımlarda her türlü virüsün bulunabilme ihtimali var ki genelde virüslü oluyor.
Korsan yazılımdan kasıt orijinal kullanım. Maalesef ki bütçeden dolayı beni aşıyor efendim ama Kaspersky yükledim, tam tarama yaptım. Ardından Avast Prime Full ile crack yapıp tam tarama gerçekleştirdim, baktım her virüs yazılımı farklı farklı virüs buluyor, hemen sistem geri yükleme noktası oluşturup 22 Ekim'e attım. Şu an tertemiz. Çok uğraştım keşke direkt geri yükleme yapsaydım :) Yine de teşekkür ederim.

Korsan yazılımdan kasıt orijinal kullanım. Maalesef ki bütçeden dolayı beni aşıyor efendim ama Kapskery yükledim, tam tarama yaptım. Ardından Avast Prime Full ile crack yapıp tam tarama gerçekleştirdim, baktım her virüs yazılımı farklı farklı virüs buluyor, hemen sistem geri yükleme noktası oluşturup 22 Ekim'e attım. Şu an tertemiz. Çok uğraştım keşke direkt geri yükleme yapsaydım :) Yine de teşekkür ederim.

Bütçenizi aştığı için korsan kullanmak bir saçmalıktan ibaret ve insanların kendilerini avutmak için kullandığı bir söz. Ayrıca korsan yazılımların birçoğunda mutlaka bir virüs oluyor. Yani antivirüs diye virüs indirmek gibi bir şey bu.

İşletim sisteminiz de korsansa N11'den 10-20 ₺'ye Windows 10 ürün anahtarı alın, kullanın. Hem orijinal olur. KMSpico, Toolkit vb. yazılımlar da kullanmayın.

Ayrıca warez bilmem ne, full program bilmem ne gibi sitelerden de yazılım indirmeyin. Üreticilerin kendi sitesinden indirin.

Bir de, Kaspersky size gerekli korumayı sağlar. Orijinal olsun, yeter. Orijinal değilse silin, kendi sitesinden yükleyin. Kaspersky Free kullanın illa ücretsiz ve kaliteli olsun diyorsanız.

Bir şey değil :) Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Son düzenleme:
Bütçenizi aştığı için korsan kullanmak bir saçmalıktan ibaret ve insanların kendilerini avutmak için kullandığı bir söz. Ayrıca korsan yazılımların birçoğunda mutlaka bir virüs oluyor. Yani antivirüs diye virüs indirmek gibi bir şey bu.

İşletim sisteminiz de korsansa N11'den 10-20 ₺'ye Windows 10 ürün anahtarı alın, kullanın. Hem orijinal olur. KMSpico, Toolkit vb. yazılımlar da kullanmayın.

Ayrıca warez bilmem ne, full program bilmem ne gibi sitelerden de yazılım indirmeyin. Üreticilerin kendi sitesinden indirin.

Bir de, Kaspersky size gerekli korumayı sağlar. Orijinal olsun, yeter.

Bir şey değil :) Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu ülkede bu maaşa çalışan hiç kimse bir işletim sistemine 500 lira dökecek kadar aptal değildir diye düşünüyorum. İnternetten indirip 2 dk.da formatladığımız sistemlerin içinde neden virüs olsun, anlamıyorum. Sonuçta onu da crackliyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı