Ama sistemimin özelliklerine göre bir sistem kurmak istiyorum ve bilgisayarı ilk aldığımda Windows 7'ydi Windows 10'a geçtim kastı 8.1 bu sisteme göre kasar mı kasmaz mı onu merak ediyorum.

Ama sistemimin özelliklerine göre bir sistem kurmak istiyorum ve bilgisayarı ilk aldığımda Windows 7'ydi Windows 10'a geçtim kastı 8.1 bu sisteme göre kasar mı kasmaz mı onu merak ediyorum.

8.1i ben 2 GB RAM 256MB ekran kartıyla kullandığımı bilirim Windows 10 ağır bir işletim sistemi 8.1 daha hafif.

Mutlaka SSD harddisk alın yoksa bu sistem asla hızlanmaz. W10 yerine Windows 8.1 kullanın daha hafiftir.
almayı düşünüyorum zaten ama para .d

8.1i ben 2 GB RAM 256MB ekran kartıyla kullandığımı bilirim Windows 10 ağır bir işletim sistemi 8.1 daha hafif.
tamam şimdi emin oldum teşekkürler kesinlikle 8.1 kuracağım

Şu an Windows 7'den geçtiğim Windows 10 Pro 64 Bit sürümünü kullanıyorum ve bilgisayarım kasıyor bazı uygulamaları açmıyor, yavaş çalışıyor vb.
bu yüzden işletim sistemi değiştirmeyi düşünüyorum sizde Windows 8.1 mi kullanmalıyım yoksa Windows 7 mi?

• Intel Pentium CPU G2030 3.00GHz
  • 4 GB RAM.
  • HDD 465GB.
  • NVIDIA GeForce 210 1GB DX: 10.
aynı özelliklerde bende laptop var 8.1 yükledim gündelik işler için gayet hızlı sorun yaşamadım ama işletim sistemini ssd harddisk üzerine kurmanızı tavsiye ediyorum aşırı fark gösteriyor

Windows 7 kurabilirsiniz (desteği kesildi) veya 8.1 (2023'ün ilk ayında destek kesilecek.) Güncel kalmak için 8.1 sizin için şu anda daha ideal.
güncel kalmak çokta önemli değil benim için kasmadan kullanayım yeter. teşekkürler

Windows 8.1 kullanın Windows 7'nin ömrü bitti sayılır(uygulama desteği falan) Windows 8.1 sizi birkaç yıl götürür.
bende öyle düşünüyorum yeni bilgisayar alana kadar 8.1 de kalacağım güncelleme çok da önemli değil benim için zaten kasmasın yeter. teşekkürler

Geri
Yukarı