Windows 8.1 vs Windows 10

UmutOguz

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Uzun süredir üstünde düşündüğüm şeyi size de aktarayım istedim. Yaklaşık 6 aydır Windows 8.1 kullanıyorum fakat kendimi kapalı bir kutuda gibi hissediyorum. Tam istediğim şeylere erişim sağlayamıyorum (.dll dosyaları eksik vb) bu yüzden Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum. Bunu siz de önerir misiniz? Forumlarda okuduğumda SSD olmadan geçmeyiniz gibi söylemler vardı. Eğer ki geçeceksem performans açısından hangi Windows 10'a geçmeliyim?

Bu soruları sormak artık mantıksız bence :D Windows 10 çıkalı yıllar oldu fakat insanların kafasında hala "geçmeli miyim?" sorusu var. En kötü 120 GB'lık bir SSD alıp Windows 10'a güncellemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Hiçbir şeyin eskisi iş yapmaz insanlar niye yeniyi üretiyor hiç düşündünüz mü? devir değişiyor artık sizlerde kendinizi güncelleyin derim.

Hiçbir şeyin eskisi iş yapmaz insanlar niye yeniyi üretiyor hiç düşündünüz mü? Devir değişiyor artık sizlerde kendinizi güncelleyin derim.

Ford şimdi yeni içten yanmalı Mustang yaptı. Ne var ki 65 model Mustang'ın tacını almaya yakın bile değil. Bu zevk ve alışkanlık meselesi. Elbet bir mecburi kırılma noktası olacak ama o noktaya kadar insanlar yine sevdikleri ile devam edecek. Ocak 2023 tarihine kadar ben 8.1 ile devam edeceğim çünkü destek o tarihte sona eriyor.

Geri
Yukarı