Windows 8.1 vs Windows 7 2023

RG Berat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarda League of Legends ve eski tarz oyunları oynuyorum. Bilgisayarımda HDD olduğu için Windows 10 kurmuyorum. Malum 2023'te iki işletim sistemi için de destek kesildi. Oyunda daha fazla FPS için Windows 7 mi kullanmalıyım Windows 8.1 mi? .Net Framework Windows 7'ye indirilebiliyor mu? Sizden ricam Windows 10 önermeyin. Şimdiden teşekkürler.

Modlu Windows 10 kullanmaya ne dersin? Windows 10 Performance Edition, Ghost Spectre, Nexus OS Lite vs. FPSin 8.1 ile aynı olur görünümü güzel, daha modern.

Ama Windows 10 hiçbir şekilde istemiyorum diyosan 8.1. Oyunlarda istediğini alırsın ama güncellemesi ayrı dert, görev çubuğu ayrı dert ben pek sevmiyorum 8.1.

Arkadaşlar ben bilgisayarda League of Legends ve eski tarz oyunları oynuyorum. Bilgisayarımda HDD olduğu için Windows 10 kurmuyorum. Malum 2023'te iki işletim sistemi için de destek kesildi. Oyunda daha fazla FPS için Windows 7 mi kullanmalıyım Windows 8.1 mi? .Net Framework Windows 7'ye indirilebiliyor mu? Sizden ricam Windows 10 önermeyin. Şimdiden teşekkürler.

Windows 7'ye .NET yükleyebilirsin bir ara Windows 7 esu kullanmıştım yani bence hala kullanılır. Windows 10'a geçtim şimdi bu da çok iyi ama benim önerim Windows 7.

Ben de Windows 8.1 sevmiyorum. Windows 7 desteği yoktu diye kullanmıyordum. Hazır iki işletim sisteminde de kesilmişken Windows 7 kursam mı diye düşünüyorum. Modlu Windows 10 Technopat yetkilileri önermiyor. Bu yüzden hiç bulaşmadım. Öneren olursa denerim. Ama hala gönlüm Windows 7 istiyor.

Ben de Windows 8.1 sevmiyorum. Windows 7 desteği yoktu diye kullanmıyordum. Hazır iki işletim sisteminde de kesilmişken Windows 7 kursam mı diye düşünüyorum. Modlu Windows 10 Technopat yetkilileri önermiyor. Bu yüzden hiç bulaşmadım. Öneren olursa denerim. Ama hala gönlüm Windows 7 istiyor.

Hocam eğer güncel bir işletim sistemi istiyorsan tek çaren ya Linux'ya da Modlu Windows eğer modlu Windows istiyorsan Atlas OS önerimdir 11 yıllık Lenovo G565 vardı ondana HDD vardı Atlas OS ile birlikte uçmuştu.

Hocam Windows 7 esu deneyebilersiniz güncelleme alıyor Security essentials

Linux oyun oynatıyor mu? Mod işlerine girmek istemiyorum. Aklıma eserse denerim. FPS olarak Windows 7 ve Windows 8.1 için ne diyebiliriz.

Geri
Yukarı