Windows 8.1 Wi-Fi yok

Arkadaşlar daha yeni Windows 8.1 kurdum ancak internet baglantisi yok ve bilinmeyen aygit falan yaziyor bunu nasıl cozerim?

Windows Mobility Center'dan kapatmışsındır. Aynı şekilde Wi-Fi adaptörü bozuldu sanıp birkaç ay Wi-Fi'siz kullanmıştım.

Kablolu mu bağlıyorsunuz? Kablosuz mu? Ve masaüstü mü? Laptop mu?

Wi-Fi sürücüsünü kurmayı dener misin? Sürücüyü telefonuna indirip bilgisayarına atabilirsin ya da bilgisayarına bir Ethernet kablosu takarak internete girip indirmeye çalışabilirsin.

Ethernet ile internet erişiminde sıkıntı yoksa Windows güncellemelerini yükledikten sonra da düzelebilir.

Arkadaşlar daha yeni Windows 8.1 kurdum ancak internet baglantisi yok ve bilinmeyen aygit falan yaziyor bunu nasıl cozerim?

Donanım kimliği ile driverpuck sitesinden aratıp dosyayı indirip klasöre çıkartın ve sürücü güncelleme yerine basın klasörü seçin ve bitti.

Sürücüleri yükleyin.
Donanım kimliğinden hangi sürücü olduğunu bulabilirsiniz. Donanım kimliğini buraya beni etiketleyerek atın sürücüyü atayım.

Donanım kimliği ile driverpuck sitesinden aratıp dosyayı indirip klasöre çıkartın ve sürücü güncelleme yerine basın klasörü seçin ve bitti.
Saçma sapan programlar önermeyin. Bu programlar yanlış ve çok eski sürücüleri orijinal bile olmayan bir şekilde bilgisayarınıza kurar. Bilgisayarınızdaki sürücüler çakışır.

Donanım kimliğini atın yardımcı olalım.

Dikkatli okursanız programı indir demiyorum donanım kimliği ile sitede aratın sürücüyü bulur zamanın Technopat bu siteyi bir videosunda önermişdi.

Geri
Yukarı