Windows 8.1 Yeni Bir Bölüm Oluşturulamadı Hatası

mu1453

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba, Windows 8.1 kuramıyorum. Windows 10 üzerinden kurmaya çalışıyorum fakat kuramıyorum. Detaylı bilgi vermek gerekecek Windows 10 SSD sürücüde kurulu fakat Lingon oyun hile programı(trainer) Windows 10 da çalışmadığından dolayı windows 8.1 de kurulu olması gerekiyor, bu işlemi SSD'den yapmaya çalıştığımda bir şey oldu, kurulum programı desteklenen kurulum seçeneklerini belirleyemedi diye yazı çıkıyor.
USB flash disk üzerinden önyükleme yaparak kurmaya çalıştığımda yeni bir bölüm oluşturulamadı geçerli bölüm bulunamadı hatası veriyor. Benim bulduğum çözüm ise tüm HDD'lerin Sata ve güç bağlantısını çıkarınca ancak öyle kurabiliyorum ama yine kurulamıyor. GPT ile bilgi almak için www.microsoft.com adresine gidiniz diyor.
Eğer windows 10 lingon traineri çalıştırmayı bilen varsa rica etsem yardım edebilirler mi? Şimdiden teşekkürler.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı