Windows 8.1 Yükleme Rehberi

Recep abi 8.1'e güncelledikten sonra hiçbir antivirüsü kuramıyorum. Hepsi hata veriyor ne yapmam lazım ?

Hata veren programların isimlerini yazarsanız sevinirim. Henüz ön izleme sürümü olduğu için programlarla ilgili uyumluluk sorunu yaşanıyor olabilir. Sorun varsa programların yeni sürümlerinde giderilecektir.

İndirdim zaten fakat bilgisayarım açılmadı. En az 30 dakika bekledim, siyah ekran gitmedi hiç. Ben de tekrardan Windows 8 64 Bit attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata veren programların isimlerini yazarsanız sevinirim. Henüz ön izleme sürümü olduğu için programlarla ilgili uyumluluk sorunu yaşanıyor olabilir. Sorun varsa programların yeni sürümlerinde giderilecektir.
Bitdefender ve Karspersky'yi kullanan biriyim, genelde 2 sinden birisini kurardım güncellemeden sonra Karspersky çalışmaz hale geldi, kaldırdım. Yeniden kurayım dedim uyumsuzluk hatası verdi her 2 antivirüste de. Bence biraz erken girdik 8.1'e :)

Geri normal 8 Pro'ya döneceğim antivirüsler yüzünden yarına güncelleme çıkarmazlarsa eğer antivirüs programları :D

Bitdefender ve Karspersky'yi kullanan biriyim, genelde 2 sinden birisini kurardım güncellemeden sonra Karspersky çalışmaz hale geldi, kaldırdım. Yeniden kurayım dedim uyumsuzluk hatası verdi her 2 antivirüste de. Bence biraz erken girdik 8.1'e :)

Geri normal 8 Pro'ya döneceğim antivirüsler yüzünden yarına güncelleme çıkarmazlarsa eğer antivirüs programları :D

Denemek için Avast kurayım dedim. Onda da uyumluluk sorunu çıktı. Windows 8 uyumluluk modunda çalıştıramaya çalıştım ama nafile. Antivirüs programlarının güncellemesini beklemekten başka çare yok.

Şu an için bulabildiğim şey : http://news.softpedia.com/news/Syma...et-Security-Beta-for-Windows-8-1-362749.shtml

Norton'un Beta programları uyumluymuş :)

Denemek için Avast kurayım dedim. Onda da uyumluluk sorunu çıktı. Windows 8 uyumluluk modunda çalıştıramaya çalıştım ama nafile. Antivirüs programlarının güncellemesini beklemekten başka çare yok.

Şu an için bulabildiğim şey : Symantec Launches Norton AntiVirus, Internet Security Beta for Windows 8.1

Norton'un Beta programları uyumluymuş :)

Hımm :) Norton'a güvenmek zor. Programların güncelleme yaptıkları vakit geri atarım 8.1 için heyecanla kalktık yerimizden, kahrolası meraktan, araştırmadan etmeden, geri oturduk yerimize :D Ben geri dönüyorum 8'e. Başka yapacak bir şey görünmüyor. :cool:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı