Windows 8.1 yüklenemiyor hatası

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
RAM
2GB
İşlemci
İntel Core Duo 2 2.13GHZ
Merhaba benim sanal makinen de Windows 7 vardı ama ben Windows 7'yi Windows 8.1 yükseltmek istiyorum şimdi ISO'yu indirdim açtım ve içindeki setup.exe'yi açtım hiçbir sıkıntı yoktu ürün anahtarını falan girdim sonra yüklemeye başladı sonra %81 geldi ve Windows8.1 yüklenemiyor hatası verdi bunu hatayı nasıl çözebilirim?

RAM: 2030 MB.

İşlemci: Intel Core Duo 2 2.13GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO dosyası bozuk olabilir.

Merhaba benim sanal makinen de Windows 7 vardı ama ben Windows 7'yi Windows 8.1 yükseltmek istiyorum şimdi ISO'yu indirdim açtım ve içindeki setup.exe'yi açtım hiçbir sıkıntı yoktu ürün anahtarını falan girdim sonra yüklemeye başladı sonra %81 geldi ve Windows8.1 yüklenemiyor hatası verdi bunu hatayı nasıl çözebilirim?

RAM: 2030 MB.

İşlemci: Intel Core Duo 2 2.13GHz
İso dosyası muhtemelen eksik, ya da hatalı. Ben de aynı sorunu yaşadım. İsoyu yeniden hazırladım. Bu sefer windowsu yükleyebilmiştim.

Neden sanal makinayı yükseltmeyi deniyorsunuz ki? Yeni makine açıp ona kurun?
yeni sanal makineyi açıyorum 8.1 diyorum ama hata veriyor ondan bende sanal makineyi yükseltmeyi deniyorum

ISO dosyası bozuk olabilir.
microsoftun sitesinden indirdim ama

ISO dosyası muhtemelen eksik, ya da hatalı. Ben de aynı sorunu yaşadım. ISO'yu yeniden hazırladım. Bu sefer Windows'u yükleyebilmiştim.

Yani ben Microsoft'tan indirdim sizin bildiğiniz 32 Bit Windows8.1 ISO'su varsa söylermisiniz.

yeni sanal makineyi açıyorum 8.1 diyorum ama hata veriyor ondan bende sanal makineyi yükseltmeyi deniyorum

microsoftun sitesinden indirdim ama

Yani ben Microsoft'tan indirdim sizin bildiğiniz 32 Bit Windows8.1 ISO'su varsa söylermisiniz.
Bende microsoft tan indirdim. Bazen hatalı inehiliyor sadece. Yine microsofttan indirin.

Geri
Yukarı