Windows 8.1 yüksek CPU kullanımı

Sisteminizde HDD var, ekran kartı işlemci grafik biriminin ekran kartıdır bulursam atayım 8.1'e uygun varsa kurarsınız.

Kurursam düzelir mi CPU?

Sisteminizde HDD var, ekran kartı işlemci grafik biriminin ekran kartıdır bulursam atayım 8.1'e uygun varsa kurarsınız.

1660389480430.png

Kurursam düzelir mi CPU.

Muhtemelen. Girdiğiniz oyun yüksek sistem gereksinimi istemiyor.
Ekran kartınızın ismi veya donanım kimliği varsa atar mısınız?

Hocam Driver Booster'ı siler misiniz?
O da sistem için iyi değil hatalı ya da eski driver kuruyor. Laptopunuzun markası modeli nedir kendi sitesinden indirin driverları ya da bana verin ben size atayım.

Muhtemelen. Girdiğiniz oyun yüksek sistem gereksinimi istemiyor.
Ekran kartınızın ismi veya donanım kimliği varsa atar mısınız?

Hocam Driver Booster'ı siler misiniz?
O da sistem için iyi değil hatalı ya da eski driver kuruyor. Laptopunuzun markası modeli nedir kendi sitesinden indirin driverları ya da bana verin ben size atayım.

1660389623334.png

Bu benim Windows 10'daki ekran kartım.

Hocam o konuyu çözdük HDD var sistemde.

Onu açar mısınız? Veya yükler misiniz kendi laptopunuzun sitesinden veya donanım kimliğini atın ben size atayım linkini.

Bulmaya çalışıyorum bulamıyorum Intel UHD Graphics 620 bir türlü kurulmuyor buldum ama hata veriyor kururken.

Cihaz seri nosunu veya donanımlarınızın kimliklerini atın MX130 ve HD grafics in kimliklerini atar mısınız?
MX130'u tıklayıp aktif edin Aygıt Yöneticisi'nden tıklayın kimlik yazar orada ki yazılanları SS olarak gönderin.

Hocam laptopunuzun modeli nedir? Onu söyleyen ben bulayım bari yoksa yol alamayacaksanız.
bulabildinizmi
Cihaz seri nosunu veya donanımlarınızın kimliklerini atın MX130 ve HD grafics in kimliklerini atar mısınız?
MX130'u tıklayıp aktif edin Aygıt Yöneticisi'nden tıklayın kimlik yazar orada ki yazılanları SS olarak gönderin.
1660397278847.png
1660397336575.png

Yeni konular

Geri
Yukarı