Windows 8.1 yükseltmesi sonrası Roblox yanıt vermiyor

CapsNumScroll

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarimi Windows 8.1 Single Language yaptim ve Roblox'a girdim. İlk oynadiğimda sorun yoktu.
Fakat 3-4 kez açtiğimda Roblox hep bu ekranda kalıyor ve 2 kez silip tekrar yükledim fakat düzelmedi. Ne yapabilirim?
Edit: Yeni hata geldi.

Dosya Ekleri

• Ekran 2.PNG
    Ekran 2.PNG
    41,7 KB · Görüntüleme: 108
  • hata2.PNG
    hata2.PNG
    3,1 KB · Görüntüleme: 79
Vallahi bilmiyorum hocam, bir şekilde Roblox'un başka sürümünü falan bulup deneyebilirsiniz belki 8.1 de bende öyle sorunlar yaşamıştım ama sürücü güncellemesi ile çözmüştüm 7 de problem çıkartmıyordu.
umarım çözümünü bulurum önerilen çoğu yöntemi denedim fakat çözemedim , yardımınız için teşekkür ederim :)

Roblox'a her zaman girmeye çalıştığımda benim bilgisayar versionumumun olmadığını ve daha üst bir bilgisayar versionu istediği yazıyor. Tam yazılan şey şu Windows 8 is supported please install Windows 8.1 or newer böyle yazıyor. Tamam a bastığımda oyun kapanıyor. Nasıl yapabilirim yardım edebilir misiniz?

Roblox'a her zaman girmeye çalıştığımda benim bilgisayar versionumumun olmadığını ve daha üst bir bilgisayar versionu istediği yazıyor. Tam yazılan şey şu Windows 8 is supported please install Windows 8.1 or newer böyle yazıyor. Tamam a bastığımda oyun kapanıyor. Nasıl yapabilirim yardım edebilir misiniz?
Windows 8.1 veya daha üst bir Windows sürümü yükleyin hocam.

Geri
Yukarı