Windows 8.1'de "Bluetooth aygıtı sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu kod 43" hatası

furkangök70080

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel core i3 10105f 4gb ram amd radeon hd 6500 ekran kartı 237gb ssd
Bluetooth aygıtım sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (kod 43) böyle bir hata veriyor. YouTube'daki her yolu teker teker denedim ama yok olmuyor olmuyor olmuyor. Aygıt generic Bluetooth adapter diye gözüküyor. Bana en kısa sürede yardım ederseniz çok mutlu olurum :D

Kod 43 geçmiş olsun Bluetooth gitmiş senin hocam.

Donanımsal bir sıkıntı olsaydı Aygıt Yöneticisi Bluetooth'u hiç algılamazdı sadece yazılımda bir bir şeyler yolunda gitmiyor. Ama şu illet hatanın çözümünü bilmiyorum umarım birisi bana en kısa sürede yardım eder ve şu Bluetooth'u dilediğim gibi kullanabilirim.

Donanımsal bir sıkıntı olsaydı Aygıt Yöneticisi Bluetooth'u hiç algılamazdı sadece yazılımda bir bir şeyler yolunda gitmiyor. Ama şu illet hatanın çözümünü bilmiyorum umarım birisi bana en kısa sürede yardım eder ve şu Bluetooth'u dilediğim gibi kullanabilirim.

Windows 8.1 sürümünden olabilir belki benim de ekran kartında başıma gelmişti kart gitmiş ben değiştirerek çözmüşitüm kod 43 hatasını genellikle çözemezsiniz yani gitmiştir büyük ihtimal senin Bluetooth.

Geri
Yukarı