Windows 8.1'de hesap girilmeden nasıl devam edilir?

AceTeq

Megapat
Yer
Başkent
@AJFA hocam NTLite ile istediğim gibi ISO düzenledim (en azından istdiğime yakın) ama kurulumda ben yerel hesapla devam etmek istiyorum, bunu NTLite ile nasıl sağlarım? Ayrıca ISO'yu sanal makinede kullanacağım, sizin yaptığınız ISO olsaydı daha iyi olurdu.

@AJFA hocam NTLite ile istediğim gibi ISO düzenledim (en azından istdiğime yakın) ama kurulumda ben yerel hesapla devam etmek istiyorum, bunu NTLite ile nasıl sağlarım? Ayrıca ISO'yu sanal makinede kullanacağım, sizin yaptığınız ISO olsaydı daha iyi olurdu.

Hocam şöyle yapıyorsunuz, bunu kendim keşfettim: Microsoft hesap giriş yerine geliyorsunuz, bir düzgün e-posta sallayın ve şifreyi de sallayın, şifreniz hatalı diyecek ve sağ tarafta çevrimdışı hesap kur çıkacak. Oradan devam edebilirsiniz 😉 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:

Format atarken o kısma geldiginize Ethernet kablosunu çekiniz. Geri dediğinizde cevrimdışı hesap çıkacak, Ethernet kablosunu takarak çözebilirsiniz.

e-posta adresi ve şifre sorduğu ekranda hesap oluşturma gibi bir buton vardır, ona tıkladığınızda çevrimdışı veya yerel hesap seçeneğini size sunması lazım.

Kullanıcı ad ve hesaba:
  • A
  • A
Yazın. Sonra çevrimdışı hesap oluşturun veya öncesinde internet bağlantım yok diyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı